Acil Çilingir

sevgiozdil tarafından 27.11.2012 tarihinde gönderildi

Anahtarınızı kapının üstüne mi bıraktınız, anahtarınız mı kayboldu, acil çilingire veya anahtarcıya mı ihtiyacınız var? O zaman cep telefonunuzdan ustaiste.com sayfasına girerek hemen bir çilingire ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ustaiste.com sitesinde bulunduğunuz bölgeyi belirleyerek şehrinizde çilingir, anahtarcı ya da kapı ustalarına kolayca ulaşabilirsiniz. Ev anahtarları, ofis anahtarları, araba anahtarı, kasa anahtarı kısacası ihtiyaç duyduğunuz her türlü anahtar desteğini alabilirsiniz.

 

Anahtarlar ya olmadık zamanlarda kaybolurlar ya da acil bir işimiz olduğunda unutulurlar. Böyle bir durumla yüz yüze geldiğimizde o çilingirin numarasına ulaşamayız. Telefon rehberlerini karıştırırız, arkadaşlara sorarız ama bir türlü ulaşamayız ya da ulaşırız ama çok uzaktaki bir çilingirci olur. İşte bütün bu çileyi ustaiste.com ortadan kaldırıyor.

 

Anahtarcılar, çilingirler, kapı ve kilit ustaları siteye girerek ücretsiz üye olabiliyor ve ihtiyacı olan kişilerde buradan aradıkları güvenilir ustaya kolayca ulaşabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Buhar Odasının Faydaları başlıklı makalemizde Buhar banyosu, Buhar banyosunun vücuda etkileri ve Buhar odası ve sauna farkı hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler : , , , , , , , , , ,
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>