Ahşap Çatı Katı Dekorasyon Örnekleri

sevgiozdil tarafından 11.12.2012 tarihinde gönderildi

Müstakil evlerin veya apartmanların son katına ait olan çatı katlarınızı ölü odalara çevirmeyin. Yaptıracağınız ufak tadilatlar ve çatı izolasyonu ile çatı katını keyifli ve yaşanası bir hale çevirmek sizin elinizde. Yaptırmak istediğiniz çatı tadilatı ve çatı yalıtımında işinde uzman çatı ustası ise ustaiste.com adresinde sizlerin iş talebini bekliyor.

 

Aşağıda örnek oluşturması açısından koymuş olduğumuz çatı katı odaları sizler için alternatif düşünceler oluşturabilir. Mesela; yatak odanızın çatı katında olduğunu düşünün. Yatağınızın tam üstünde kalan yerinde panaromik cam olduğunu hayal edin. Geceleri yıldızlar beraber uyumanın vermiş olduğu keyif paha biçilemez olsa gerek.

Yahut çatı katınızda size özel kapalı bir yüzme havuzu olması. Kışın dışarıda kar yağarken siz evinizin çatı katındaki sıcacık havuzunuzda ruhunuzu dinlendirin.

 

İsterseniz de çatıdaki odayı müzik odasına, sinema odasına, çalışma odasına, çocuk oyun odasına ya da kendiniz için bir oyun odasına çevirebilirsiniz. Arkadaşlarınızı dostlarınızı çağırarak güzel ve küçük partiler verebilirsiniz. Kış kokteylleri düzenleyebilirsiniz. Ya da en eğlencelisi çerezinizi alıp, mısırları patlatıp sezonun en iyi filmini izleyip dedikodu yapabilirsiniz. İşte kendiniz için evinizde özel ve keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak tasarımlar yaratmak sizin elinizde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşte size sunmuş olduğumuz bütün bu resimler arasından size en çok keyif verecek ve mutlu edebilecek odayı hayata geçirmeniz için bir neden daha.

Bir önceki yazımız olan Fiber Teknelerin Periyodik Bakımı ve Boyanması başlıklı makalemizde Fiber Tekne Bakımı Nasıl Yapılır, fiber tekne boyası ve fiber tekne zehirli boya hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler : , , , , , , , , , , , ,
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>