Özel Eğitim ve Tercümanlık İşleri

sevgiozdil tarafından 22.01.2013 tarihinde gönderildi

özel bilgisayar dersiUstaiste.com sitesi sizler için sadece tamir ve bakım işleriniz için gerekli olan ustaların yanında kiralama, eğitim, danışmanlık, tercümanlık gibi uzmanlık alanı gerektiren işlerde de yardımcı oluyor.

 

İsterseniz kendi kişisel gelişiminiz için isterseniz de aile fertlerinizin kişisel gelişimi için faydalanabilirsiniz. Örneğin, yabancı dil konusunda kendinizi geliştirmeye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz. Bu yabancı dil İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca… kısacası ihtiyacınız hangi yabancı dil ise o yönde bir talep oluşturarak isteğiniz özel dersi alabilirsiniz. Sadece dil eğitiminiz için değil hobileriniz ve özel ilgi alanlarınız içinde  özel ders talebinde bulunabilirsiniz. Herhangi bir enstrüman çalmak için için ya da ses eğitimi almak için. Evde ya da belli bir yerde özel piyano dersi, uzmanından özel keman dersi, ustasından özel klarnet dersi gibi ilgi duyduğunuz alanlarda özel ders talep edebilirsiniz.

 

özel birebir ingilizce dersiSadece özel ders değil işin için lazım olan tercümanlık ya da yeminli tercümanlık hizmeti de talep edebilirsiniz. İş yeri personel talimat tercümesi, hukuki sözleşme tercümanı, teknik el kitap tercümesi, web sitesi içeriği tercümesi, yazılım içeriği tercümanı, broşür ve katalog tercümesi, iş raporu tercümesi, transkript tercümesi, diploma tercümesi, özgeçmiş tercümesi, cv tercümesi, pasaport tercümesi, ikametgah tercümesi, nüfuz kayıt örneği, akademik tercüme, vatandaşlık işleri için tercüme, ticari belge tercümeleri, prosedür tercümesi, doğum ve ölüm belgesi tercümesi, evlenme belgesi tercümesi ve boşanma ilanı tercümesi gibi hizmet almak isteğiniz bütün belge türlerinde bir talep oluşturabilir ve işlerinizi halledebilirsiniz.

 

Özel eğitim dersleri, özel müzik eğitimi ya da tercüme işleri için yapmanız gereken tek şey ustaiste.com adresinden iş talebi oluşturmak ve size gelen iş tekliflerinden en uygun olanı ile anlaşmak. Üstelik ustaiste.com’da iş talebi oluşturmak ve teklif almak tamamen ücretsiz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Bina Dış Cephe Pakpen Pak Siding ve Amerikan Siding Uygulaması başlıklı makalemizde amerikan siding uygulaması, bina dış cephe kaplaması ve paksiding hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>