Asansör Tamir Bakım Firmaları

sevgiozdil tarafından 14.03.2013 tarihinde gönderildi

asansör servisi tamirci ustaGünümüz teknolojisiyle binaların kat sayıları arttıkça asansörlere duyulan ihtiyaçta her geçen gün artmaktadır. Aynı zamanda asansör sadece apartmanlarda değil iş yerleri, fabrikalar, depolar, malzeme sevkıyatı yapan yerlerde de çok fazla kullanılırlar. Bütün bu sebeplerden ötürü düzenli asansör bakımı yaptırmak hem mal güvenliği hem de can güvenliği için şarttır.

 

 

istanbul asansör servisiToplu kullanım alanlarında başta kendi can güvenliğiniz olmak üzere ticari amaçla kullandığınız iş yerlerinizde de mal güvenliğinizi tehlikeye atmadan kaliteli ve güvenilir firmalar ile anlaşarak düzenli bakımları ve kontrolleri yaptırın. Periyodik olarak yapılması gereken bu bakımlar yasal olarak da zorunludur. Yasa gereği düzenli bakım ve tamiri yapılmayan asansörlerden yönetici sorumludur ve kötü sonuçlanacak olan bir asansör kazasında ilk olarak yöneticinin mesûl tutulur.

 

 

ankara izmir asansör tamir bakımı firmaları tamirciAsansörü tamiri yapan firmalar asansörünüzün bütün parçalarını halatlarını ve hayati değer taşıyan bölümlerini kontrol ettiklerinden emin olduktan sonra devralın. En ufak bir şeyin gözden kaçması bile kötü ve geri dönüşü imkansız kazalara sebebiyet verebilir. Asansör arıza verdiği zaman asansörü mutlaka kullanım dışına alın ve gerekli tedbirleri uyarı işaret ve işaretçiklerini koyun. Asansör tamir bakım için gelen asansör tamircisi ustaya gerekeli bütün aksaklıkları eksiksiz bir şekilde aktarın. Güvenmediğiniz ve yeterince tecrübesi olmadığını düşündüğünüz hiçbir asansör tamiri tamirciler asansörünüzü emanet etmeyin. İşinde uzman ve tecrübeli asansör servisi, bakım ve tamirci ustası için ustaiste.com adresinde iş talebi oluşturabilir ve ustalar ile birebir iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ustaiste.com sitesine girin ve istediğiniz özellikler ile asansör tamircisi için iş talebi oluşturun. Gelen iş teklifleri arasından en çok beğendiğiniz ve tecrübeli usta ile işinizi halledin.

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Bahçe Peyzaj Uygulamaları başlıklı makalemizde bahçe peyzaj ağaçları, bahçe peyzaj bitkileri ve bahçe peyzaj işleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler : , , , , ,
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>