Ev ve Ofis İlaçlatma

sevgiozdil tarafından 15.03.2013 tarihinde gönderildi

apartman ilaçlatma firmalarıBaharın gelmesi ve havaların ısınması ile böcek ve haşereler saklandıkları yerlerden yavaş yavaş çıkmaya başladılar. Özellikle yaz aylarında ve sıcak havalarda evlerin içinde, ofis, iş yeri ve apartmanlarda karşımıza çıkan bu haşereler insanı oldukça rahatsız edicidir. Doğru zamanda ve doğru ilaçlama yöntemleri ile bu haşereleri sorun olmaktan çıkartabilirsiniz.

 

 

böcek ilaçlama firmaları istanbulÖzellikle nisan ayında ve haziran ayında yapılacak olan ilaçlamalarla haşereler daha apartman, ev ve iş yerlerinize gelmeden önleminizi almış olursunuz. Haşere ile mücadelede ilaçlama yöntemleri olarak üç çeşit ilaç kullanılır. Bu ilaçlar; kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlamadır. Bu ilaçların etki ettiği türlerin başında ise; fare, haşere, sinek, bit, pire gibi böcekler gelmektedir. İlaçlama yatırmadan önce ilaçlama firmasını iyi seçmiş olmanızda fayda vardır. Kokusuz ilaçlama yaptırdığınızda ilaçlama yapılan ortamın temizlenmesi gibi sorun yoktur. Kokusuz ilaçlamada ev ve ofisinizi kapatmanıza veya ortamdan ayrılmanıza gerek yoktur. Kokusuz ilaçlama yapıldıktan sonra yapılan mekanı kapatmaya ve kapatarak bekletmeye de gerek yoktur. Kokusuz ilaçlamada dikkat edilmesi gereken tek şey gıda maddelerinin ve mutfak malzemelerinin üstlerinin iyice kapatılması ve mümkünse ilaçlanan ortamdan uzaklaştırılması tavsiye edilir.

 

ofis iş yeri böcek ilacı yaptırmaİster kokusuz ev ilaçlama, ister kokulu ya da jel ilaçlama olsun size tavsiyemiz mutlaka bahar ve yaz aylarınızda yaşadığınız mekanların ilaçlamasını yaptırın. Hem sağlığınız hem de rahatınız için bu konuyu sakın ertelemeyin. İstanbul içi ve İstanbul dışı böcek ilaçlama ve haşere ile mücadele firmalarına ustaiste.com aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ustaiste.com sitesine girerek iş talebi oluşturmanız ve firmalardan aldığınız teklifleri değerlendirmeniz. Üstelik bütün bu işlemleri hiç bir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ofis ve İşyeri Temizliği başlıklı makalemizde istanbul profesyonel temizlik şirketi, işyeri temizliği ve ofis temizliği hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler : , , , , , ,
 

Ev ve Ofis İlaçlatma için 1 cevap

  1. Böcek İlaçlama der ki:

    Böcek ilaçlama çalışmasının özellikle bahar aylarında yapılması yazın böcek sorunları yaşanmayacaktır. İlaçlama hizmetinin bir ustanın elinden geçmesi gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>