Home Ofis Dizayn

sevgiozdil tarafından 22.03.2013 tarihinde gönderildi

çalışma odası dekorasyon orneğiHome ofis çalışma birçok kişinin bir yarde hayalidir. Evinin rahatlığında çalışmak. İşe geç kalmak yok, trafikte vakit kaybetmek yok. Ancak kimilerine göre de ayrı bir ofiste çalışmak daha verimli oluyor. Çünkü; onlara göre home ofiste dikkat dağınıklığı işe odaklanma problemi daha çok görülüyor. Ayrı ofis onlar için daha etkin çalışma yeri anlamına geliyor.

Home ofis mantığında geniş evler ve arındırılmış ayrı bir çalışma odası olduğu zaman daha kullanışlı oluyor. Ancak birçok home ofisin böyle bir şansı olmuyor. Genel olarak küçük dairelerde görülen home ofislerde yerleşim planı ve dekorasyon çok önemli bir yer kaplıyor. Özellikle de çalışma masasının nereye konulacağı, gelen müşterilerin nerede ağırlanacağı hep bir dert konusu olmuştur.

 

çatı katı dekorasyonu home ofisKüçük home ofislerin dizaynlarında profesyonel bir yardım almak ergonomik çözümler yaratmada oldukça başarılı sonuçlar getirir. Bu sebeple imkanınız varsa mutlaka profesyonel bir yardım almaya çalışın. Ancak yardım alacak kadar bütçeniz yoksa veya zevkinize ve yaratıcılığınıza güvenip baş edebileceğinizi düşünüyorsanız ufak bir kaç detaya önem vererek işin içinden kolaylıkla çıkabilirsiniz. Öncelikle home ofis dizaynlarında doğru mobilya ve doğru mobilya yerleşimi birici faktördür. Seçecek olduğunuz mobilyayalar çok büyük ve hantal olmamalıdır.

 

değişik home ofis dekorasyonuAyrılıp birleşebilen kolay taşınmaya olanak sağlayan oturma grupları hayat kurtarıcı öneme sahiptir. Ayrıca oturma gruplarının sadece koltuk olarak değil açılınca yatak olabilecek ve altı bazalı olanlarını tercih edin ki çok sık kullanmadığınız eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Büyük sehpalardan kaçının. Büyük sehpa yerine kolayca ayrılarak küçük sehpalara dönüşebilen bir araya geldiklerinde ise büyük bir sehpaya dönüşebilen ürünlerden satın alın.

 

home ofis dekorasyonuYemek masanız kesinlikle açılır ve kapanır olması gerekir. Kapalı iken çift kişilik olan ancak açıldığında 12 kişiye kadar oturma imkanı sağlayan yemek masaları en ergonomik tasarımlardan biridir. Böyle büyük masaların kapladığı alanlardan kendinize daha fazla alan sağlayabilirsiniz. Peki sandalyelere nasıl bir çözüm bulacağınızı duyar gibiyiz. Sandalyeler içinde katlanır ve iç içe geçebilen tasarımlar tam size göre.Kitaplarınız ve evraklarınız içinde kitaplık seçiminde devasal büyük kitaplıklar yerine boş kalan duvarları değerlendirerek boydan boya koyacağınız raflar hem az yer kaplar hemde birçok kitap, klasör ve dosyayı barındırma imkanı sağlar. Ayna seçimlerinizi de içi dolaplı olanlardan ya da duvara yapıştırmalı aynalardan tercih etmeniz geniş alan sağlar size.

 

home ofis dizaynıBütün bu dekorasyon işleriniz için aradığınız iç dekorasyon ustası ve marangoz ustası ustaiste.com adresinden rahatça bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise ustaiste.com adresine girerek iş talebinde bulunmanız. Ustalarımızdan gelen teklifleri değerlendirerek ücretsiz keşif olanakları ile istediğiniz dekorasyona sahip olabilirsiniz. Üstelik bütün bu süreçleri hiçbir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Tabi işin pazarlık kısımı da sizin yeteneğinize kalmış.

 

 

home ofis dizaynlarıhome-office-dekorasyonuküçük home ofis dizaynları

Bir önceki yazımız olan Ofisler ve Oteller İçin Duvardan Duvara Halı Döşeme başlıklı makalemizde anti alerjik halı, bakteri mayt barındırmayan halı ve duvardan duvara halı hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler : , , , ,
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>