Evde Hemşire Hizmeti

sevgiozdil tarafından 05.04.2013 tarihinde gönderildi

evde bakım ve fizik tedaviHasta ve hasta yakınları evde bakım için en çok hemşireye ihtiyaç duyarlar. Özellikle de yatalak yasta olarak tabir ettiğimiz kişiler için. Bu hastaların özel bir bakıma ihtiyaç duyması ve acil durumlarda ilk müdahaleyi kolayca yapabilmesi açısından da hemşire bakıcılar tercih sebebidir.

Özel ilgi ve alaka isteyen hastaların hemşireleri onların için yapılması gereken bütün bakımları yaparlar ve kullanılması gereken ilaçların takibini sağlarlar. Evde hemşire hizmetleri veren hastaneler olduğu gibi bu işin eğitimini almış bireysel kişiler de bulunmaktadır.

 

evde hemşire hizmetiBulunduğunuz il veya ilçede hastanızı daha güvenli ellere emanet edebileceğiniz ve evde hemşire hizmeti veren kişilere ulaşabileceğiniz ustaiste.com adresinde iş talebi oluşturmanız yeterli.

Seçeceğiniz hasta bakıcı hemşirelerde tecrübeli hasta bakıcılar ve tecrübeli hemşire bakıcı olmasına dikkat ediniz. Hastanızın ihtiyaçlarını karşılayabilme yetisine sahip olup olmadığı bir hemşire ve hasta bakıcı tercih ederken ilk şarttır. Çünkü; evde sağlık hizmeti hastahane gibi tam donanımlı olmayabiliyor. Bu sebeple iş bu sırada hasta ile ilgilenen kişiye düşüyor. Kimi hastaların evde bakım ve fizik tedavi ihtiyacı olabiliyor.

 

evde hasta bakıcı hizmetleriHasta ile ilgilenen kişinin konusuna hakim olması gerekir ki hastanın ihtiyaç duyduğu ve doktorun vermiş olduğu fizik tedavi hareketlerini doğru yaptırması gereklidir. Diğer bir ihtiyaç alanı da yaşlı ve hasta kişilerdir. Bu kişiler içinde evde yaşlı bakıcı, evde hasta bakımı, evde yaşlı hasta bakıcı hemşire ihtiyacı vardır. Bütün bu hastalar için işinde uzman ve kaliteli bakıcı ve hemşire seçmenizde fayda vardır. Ayrıca İstanbul ve bazı diğer şehirlerde belediyeler evde ücretsiz hemşirelik hizmeti de sağlamaktadır.

 

 

 

Nurseevde yaşlı bakımı

Bir önceki yazımız olan Ev ve Ofis İlaçlatma başlıklı makalemizde böcek ilaçlama, Ev ve Ofis İlaçlatma ve Haşere ile mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler : , , , , , , ,
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>