Tv Ünitesi Modelleri

sevgiozdil tarafından 24.04.2013 tarihinde gönderildi

2013 tv ünitesi modelleriGünümüzde tüplü televizyonların yerini artık daha ince ve görüntü kalitesi daha yüksek olan televizyonlar aldı. Hal böyle olunca da dekorasyonlarda da artık tv ünitesi ayrı bir yer tutmaya başladı. Fonksiyonel bu tv üniteleri hem şık bir görüntü elde etmenizi sağlıyor hem de ergonomik çözümler üretiyor. Özellikle de 2013 tv ünitesi modelleri incelerseniz bu modeller içerisinde sizin zevkinize ve dekorasyonunuza uygun mutlaka bir ürün bulabilirsiniz.

 

 

camlı tv ünitesi modelleriÇok faz para harcamadan ucuz tv ünitesi fiyatları yaratmak mümkün. Tv ünitesi seçiminde ünitenin üst kısmına konumlandırılacak olan raf sistemi DVD, VCD, kitap ve aksesuarlarınız için size alan sağlar. Kapalı ve kapaksız olarak yaptırabilir veya satın alabilirsiniz. Modern televizyon üniteleri modellerine göz atarsanız klasiğin dışına çıkan renkler, buzlu, parlak camlar göze çarpmaktadır. Siyah ve beyaz renklerden oluşan tv üniteleri 2013 yılında ön çok tercih edilenler arasında.

 

 

doğtaş tv ünitesi modelleriSalon dekorasyonunuza veya oturma odası dekorasyonunuza göre renk seçimi yapabileceğiniz gibi zıt renklerin sıcaklığını da kullanabilirsiniz. Daha klasik bir salonunuz var ise ahşap kahverengi bir tv ünitesi de kullanabilirsiniz. Tv ünitesinde televizyonu üniteye ya da duvara monte edebileceğiniz gibi ünitenin üstüne de koyabilirsiniz. Televizyonun alt kısmında da raf olmasına dikkat edin. Üst kısımda kullandığınız gibi açık raf sistemi ya da kapalı, camlı raf sistemi bulunabilir. Alt kısımda bulunan bu raflar uydu alıcınız, dvd ve ses sistemi kutularını koyabileceğiniz yerler sağlar.

 

 

kırmızı beyaz tv ünitesi modelleriTv ünitesinin yan taraflarına koyabileceğiniz kapaklı dolap modülleri ile ortalarda durmasını istemediğiniz eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz alanlar yaratabilirsiniz. Tv ünitesi tasarımında fikir almak isterseniz İkea tv ünitesi modelleri oldukça şık ve spor tasarımlara sahip. Ayrıca beğendiğiniz ürünlerin çizimlerinin bulunduğu bilgi kitapçığını alarak kendi evinize göre birkaç değişiklik yaparak marangoz ustası yardımı ile istediğiniz özelliklerde ve renklerde yaptırabilirsiniz. Sağlam ağaç kullanarak yaptıracağınız bu tv ünitesini uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz.

 

klasik tarz tv ünitesi modellerikoctas-tv-unitesi modellerişık tv ünitesitv ünitesi bellonatv ünitesi fiyatlarıucuz ahşap tv ünitesi modelyataş tv ünitesi modelleri

Bir önceki yazımız olan Ev Sinema Odası Dekorasyonu başlıklı makalemizde elektrik ustası, Ev Sinema Odası Dekorasyonu ve ev sinema odası dizaynı hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler : , , , , , ,
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>