Asansör Bakımı Nasıl Yapılır?

sevgiozdil tarafından 03.01.2014 tarihinde gönderildi

asansör bakımı ne kadar sürede yapılmalı

 

 

Sürekli olarak kullanılan tüm elektronik cihazlar gibi asansörlerinde düzenli olarak bakımının yapılması şarttır. Asansör bakımı her ay bakım yapılması gereken bir makinedir. Halatlarından, motorlarına, hatta düğmelerine ve kabin içi elektrik aksamına kadar kontrol edilmesi gerekir. Herhangi bir can ve mal kaybına uğramamak için asansör bakımı zamanında, eksiksiz ve dikkatle yapılması gereken konulardan biridir. Asansör bakımı periyotları ne yazık ki ülkemizde çok dikkat edilmediği için asansör kazaları ile çok sık karşılaşılmasına sebep olmaktadır.

 

asansör bakım ücretleri

 

 

Artık yeni yapılan asansörler elektronik devrelere sahiptir. Ayrıca bu asansörler otomasyon ile kumanda edilen makinelerdir ve bu cihazlara asansör bakımı yapılmamasının telafisi olmayan büyük can kayıplarına sebep olabileceği unutulmamalıdır. Asansör bakımları aylık — 3 aylık — değişik bakım periyotları ile her ay düzenli kontrolleri ile asansör bakımı yapılması gerekmektedir.

Sizinde asansör bakım ustası ve asansör montaj ustası ihtiyacınız varsa aradığınız en iyi asansör bakım ustası ve asansör montaj ustası ustaiste.com’da!

 

Bir önceki yazımız olan Dış Cephe Boyası Nasıl Seçilir başlıklı makalemizde Boyacı ustası, Dış Cephe Boyası Nasıl Seçilir ve Dış cephe duvar boyacı ustası hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler : , , , , , ,
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>