Destek Hattı 0850 500 20 20

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ustaiste.com 'la başlayan tüm URL 'i sitelerde geçerlidir.
Size ait üyelik bilgileri (adres, telefon, email v.b.) hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.
Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz.
Ancak, hizmetlerimizden faydalanmak için üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü öneri, istek soru ve şikâyetleri içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır.
Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.
Sitemizde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz.
Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz, şirketimizin izni olmadan internet sitelerine link verilemez. Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, ustaiste.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

ustaiste.com, kullanıcılara ve kullanıcıların www.ustaiste.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.
Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri Ondokuz Bilgi Teknolojileri Ltd Şti. tarafından güncellenebilir.
Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz.

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, Üyelik Sözleşmesi bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

Güvenlikle ilgili soru ve sorunlarınızı iletişim sayfamızdan yazabilirsiniz.

Son güncelleme 23.07.2012