Destek Hattı 0850 500 20 20

A 1 Tercüme Merkezi

A 1 Tercüme Merkezi Çankaya / Ankara
Hizmet Verilen İş Kategorileri
Firma Hakkında
A 1 Tercüme Merkezi

Firmamız noter onaylı tercüme ve çeviri hizmetleri vermektedir. Her türlü bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Çeviri yaptığımız diller;
ALMANCA ÇEVIRI
INGILIZCE ÇEVIRI
RUSÇA ÇEVIRI
ARAPÇA ÇEVIRI
FRANSIZCA ÇEVIRI
ITALYANCA ÇEVIRI
AZERICE ÇEVIRI
BELARUSÇA ÇEVIRI
BOŞNAKÇA ÇEVIRI
BULGARCA ÇEVIRI
ÇEKÇE ÇEVIRI
ÇINCE ÇEVIRI
DANCA ÇEVIRI
FARSÇA ÇEVIRI
FINCE ÇEVIRI
GÜRCÜCE ÇEVIRI
IBRANICE ÇEVIRI
ISPANYOLCA ÇEVIRI
JAPONCA ÇEVIRI
UKRAYNACA ÇEVIRI
URDUCA ÇEVIRI
YUNANCA ÇEVIRI
LEHÇE ÇEVIRI

Hakkımızda;
Şubat 1999 tarihinden bu yana hizmet vermekte olup, Haziran 2002 tarihinde Türk Patent Enstitüsü tarafindan “Marka” olarak tescil edilmiştir.

A-1 Tercüme Merkezi Ankara Bahçelievler 22., Emek Mahallesi 37., Balgat 40., Beşevler 43., Ümitköy 53., Bilkent 55., Beşevler 58., ve Sögütözü 63. Noterlerinin Yeminli Tercümani olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

A-1 Tercüme Merkezi’nde, Türkçe dilinden Ingilizce, Almanca, Fransizca, Ispanyolca, Portekizce, Italyanca, Isveççe, Norveççe, Danca, Macarca, Rusça, Azerice, Kazakça, Bulgarca, Arapça, Farsça, Korece, Japonca ve Çince dillerine, ve bu dillerden Türkçe diline, konularinda uzman tercümanlarimiz tarafindan dogru, güvenilir ve yeminli tercümeler yapmaktayiz.

Gurur kaynagimiz elemanlarimizin tümü bu dilleri konuşulan ülkelerde ögrenmiş ve pekiştirmişprofesyonel çevirmenlerdir. Uzman çevirmenlerimiz, gerek yazili metinler üzerinde ve gerekse de audio ve video formatlarda deşifre ve çeviriler yanisira, resmi ve özel toplantilarda sözlü çeviriler de yapmaktadirlar.

Müşteri dosyalarimiz arasinda Ulaştirma, Milli Savunma, Çevre ve Orman Bakanliklari, UNICEF, TRT, ASELSAN, TAI, ODTÜ-Tübitak, TEPE Grubu, OYAK Grubu, Akay ve Bayindir Hastaneleri gibi kamu kurum ve kuruluşlarinin yanisira, Tip ve Hukuk konularindan Diş Ticaret ve Bilgisayar Teknolojisine dek uzanan geniş bir yelpazede yer alan bir çok özel kuruluş bulunmaktadir. Yayincilik konusunda LAGA Ajans, SES Reklam, Elma Yayinlari ile aylik “Ankara Kültür ve Sanat Haritasi” dergisi güncel anlamda işbirligi yaptigimiz saygin kuruluşlar arasinda yer almaktadir. Petrol, Dogalgaz ve Enerji sektörlerinde ise TPAO, El Paso Production Company Turkey B.V., Jeomak Ltd. Şti., MND Moravske Neftove Doly A.Ş., ve MI Drilling Fluids Company Ankara Office kuruluşlarina hizmet vermekteyiz.

A-1 Tercüme Merkezi sizlerin çeviri projelerinize de katkıda bulunabilmekten mutluluk duyacagimizi belirtiriz.

Referans İşler
  • Deşifre Çeviri : Film, video kaydi, televizyon programi veya seminer, konferans gibi organizasyonlarin, ses kayitlarinin doküman haline getirilmesi çalişmasidir.

  • Ardil Çeviri:Ardil çeviride çevirmen konuşmaciyi dinleyerek notlar alir. Konuşmaci belirli araliklarla sözü çevirmene vererek çevirmenin hedef dilde söylenilenleri tekrarlamasina imkan tanir. Konuşmaci daha sonra durur ve çevirmen söylenenleri diger dilde tekrar eder.

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar