Destek Hattı 0850 500 20 20

Afm Peyzaj Ltd.şti.

Afm Peyzaj Ltd.şti. Menderes / İzmir
Hizmet Verilen İş Kategorileri
Firma Hakkında
Afm Peyzaj Ltd.şti.

AFM Elektronik grup bünyesinde yer alan Afm Peyzaj firması hizmetlerine yeni bir anlayış ve ekip ile başlamıştır. Peyzaj hizmetlerine 2002 yılında başlayan , 2007 yılında yeni yapılanma ile çalışmalarını şekillendiren firmamız, bitkisel uygulama ve proje danışmanlık hizmetlerinin yanına AFM Elektronik grubun diğer hizmetlerini de katarak hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

Çevre düzenleme hizmetlerinde ekibimiz yapısal uygulamaları da dikkate alarak firmanın imalathanesinde yapay kayadan şelale, doğal taşlardan şelale, fiberglas ve polyester şelale, süs havuzları, çeşme , su pınarları, yer ve duvar zemin panoları, süs havuzları, yüzme havuzları hazırlayabilme kabiliyetine sahiptir.Ayrıca istek halinde farklı tasarımlar geliştirilerek sunum yapılabilmektedir. Bu hizmetlerimizi www.selale.gen.tr den izleyebilirsiniz.

Bahçe ve ziraata yönelik ürünlerin, peyzaj hizmetlerine ilave olarak satılabilmesine mümkün kılan e-ticaret ortamında ürün tanıtımı ve çeşitliliğini sunan ve satabilen firmamızın e-ticaret sitesi www.bahceticaret.com müşterilerimizin işini daha da kolaylaştırmaktadır.

Firmamız çevre düzenlemelerde yapılması gereken taş döşeme, kilitli parke döşeme, kayrak taşı ve benzeri dekoratif zemin ve yürüyüş yolları döşeme işlerini yapmaktadır. Uzman kadrosu ve işçileri ile taş duvar ve istinat duvarlarını yapmaktadır.

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar