Destek Hattı 0850 500 20 20

Akbaba Nakliyat - Akbaba Nakliyat Tic.ltd.şti.

Akbaba Nakliyat - Akbaba Nakliyat Tic.ltd.şti. Çankaya / Ankara
Hizmet Verilen İş Kategorileri
Firma Hakkında
Akbaba Nakliyat - Akbaba Nakliyat Tic.ltd.şti.

Profesyonel Taşımacılık;
Farklı standartlardaki araçlarımız ve profesyonel ekibimizle her türlü ev, ofis, fuar ve kongre taşınmalarınızda firmamız 35 yılı aşkın tecrübesiyle müşterilerimize hizmet vermektedir.

Asansörlü Taşımacılık;
Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu gereksinimlere en pratik şekilde cevap verebilme prensibine sahip olan şirketimiz bu amaçla teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sektöre kazandırmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz;
Experimiz tarafından oluşturulan raporda personel sayısı, araç türü, hangi ambalajlama yönteminin uygulanacağı ve fiyat ortaya çıkmaktadır. Şirketimiz bu hizmeti ücretsiz olarak sağlamaktadır.

Depolama Hizmetleri;
Şirketimiz Akbaba Depolama Tesisleri bünyesinde, ihtiyaç duyan kişi ve kurumlara; pratik ve güvenli bir şeklide, kısa ve uzun dönemli depoculuk hizmetleri sunmaktadır.

Hakkımızda;
Türkiye'de evden eve nakliye sektörüne yepyeni bir vizyon getirmek amacıyla şirketimiz 1974 yılında Ankara'da kurulmuş; ve sektöründe lider bir marka haline gelmiştir. Şirketimiz bilgi teknolojisi altyapısı ve her şeyden önemlisi müşteri portföyü ile taşıma sektöründe Türkiye'nin hızla gelişen şirketleri arasında önde gelmektedir. Hedef pazarımız ise kaliteli hizmeti uygun koşullarda almayı amaçlayan 35 yılı aşkın tecrübemizi bizimle paylaşmak isteyen bireysel ve kurumsal yapılardır.
Misyon, vizyon ve ilkelerimiz ;
Farklı olmak ve bunu müşteriye hissettirebilmek.
Yapıcı referanslar kazanmak.
Sanal ve fiziki ortamlarda müşteriye yakın olabilmek.
İsteğe uygun yeterliliğe sahip olmak ve bunlara verimli şekilde cevap verebilmek.
Planlı bir şekilde kendini yenilemek.
Dış dünyadaki gelişmelere açık olarak yenilikleri pazara kazandırmak ve bunu yaparken ilk olmak.
Bizlerle üreticiyi sanal ortamda kolaylıkla karşı karşıya getirebilecek; tamamen şeffaf bir database sistemi oluşturarak, tüketicinin aradığı hizmeti daha kolay bulmasını sağlamak.
Son olarak hizmet sektöründe yer aldığımız için müşteriye tam ve etkin hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Referans İşler
  • Belgemiz.

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar