Destek Hattı 0850 500 20 20

Artıbeş Yapı Malz. Mimarlık San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Artıbeş Yapı Malz. Mimarlık San. Ve Tic. Ltd. Şti. Tepebaşı / Eskişehir
Firma Hakkında
Artıbeş Yapı Malz. Mimarlık San. Ve Tic. Ltd. Şti.

1999 yılından bu yana çalıştığımız yapı sektöründe, yaşadığımız deneyimlerin bizlere kazandırdığını düşündüğümüz bilgi ve birikimleri bundan böyle kendi girişimimizde değerlendirmek düşüncesindeyiz.

Edindiğimiz deneyimler: Bizde, tadilat ve dekorasyon alanında firmaların uygulamalarının, geliştirilebileceği, iyileştirilebileceği düşüncesini oluşturdu. Tüm hizmetleri iyileştirme yönünde bir bakış açısı geliştirdik ve bu yönde tespitlerde bulunduk.

Bu bakış açısıyla, tadilat ve dekorasyon işlerinde yaşanan klasik aksaklıkları müşterilerimize yansıtmamak için, doğru ve hassas bir planlama yapmak ve zamanında, söz verildiği şekilde üstlendiğimiz işleri teslim etmek, temel ilkemiz oldu.

Yukarıda ifade ettiğimiz ilkemiz, müşteri talepleri doğrultusunda gelişti ve olgunlaştı.

Bir örnekle yaklaşımımızı açıklamak istiyoruz: Bir dairenin A’dan Z’ye tadilatında, tüm işlerin yapılması için, evinize yaklaşık 10 – 20 kişi kadar farklı firmalardan usta girecektir: Tesisatçı, kırımcı, sıvacı, seramikçi, montajcı, boyacı, mutfakçı, kartonpiyerci, laminatçı, doğalgaz tesisatçısı, duvar kağıdı uygulama ekibi, elektrikçi, pvc doğrama ekibi, moloz taşıma ekibi ve benzerleri…

Bu “iş birliği” ortamında, bütünlük açısından sıkıntılar yaşanması, birbirine temas eden işlerde, bütünlük sorumluluğunun kimde olduğunun net olmaması gibi durumlar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda, sorumluluğun kimde olduğu konusu da, işveren için gene bir yorgunluk ve belirsizlik yaratmaktadır: Tadilatınızın herhangi bir aşamasında oluşabilecek bir problem için, hangi tadilat ekibini veya ustayı arayacaksınız? Sıkıntınızı nasıl ve ne kadar süre içinde çözeceksiniz?

İşte bizim farkımız ve sizlere yararlı olacağımıza yönelik düşüncemiz, tam bu noktada ortaya çıkmaktadır. Olası bir sorun halinde, siz biz arayarak, sorununuzu tadilat danışmanımıza ve ilgili yetkiliye iletebileceksiniz ve bu iletişim, sorunun çözümü için yeterli olacaktır.

Ortaya çıkabilecek sorunun çözüm maliyeti ne olursa olsun, size herhangi bir ödeme külfeti yansıtılmayacaktır. Sorununuz ivedi çözülecektir. Ayrıca kendimize ve yaptığımız işe duyduğumuz güveni ifade etmek adına, yaptığımız tüm tadilatlarda üç yıl işçilik garantisi verdiğimizi beyan ederiz. Tadilat ve dekorasyon işlerinizi, iyi olmayan alternatiflerin verdiği baş ağrısı ve maliyetleri değerlendirmeye almadan; iyi alternatiflerle en az aynı ücret, ancak kurumsal güvenceye dayandırarak, sonuçlandırıyoruz!

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar