Destek Hattı 0850 500 20 20

Aykoç Temizlik

Aykoç Temizlik Altındağ / Ankara
Hizmet Verilen İş Kategorileri
Firma Hakkında
Aykoç Temizlik

Ofis, Büro Temizliği, Dış Cephe Cam Temizliği, Jaluzi, Stor Perde, Panjur Temizliği, Sert ve Yumuşak Zemin Cilalama, İnşaat, Tadilat Sonrası Ev temizliği, Yangın, Su Basması Sonrası Temizliği,Yerinde Halı Yıkama Hizmeti, Villa Temizliği, Fuar alanları temizliği, Bilgisayar ve Çevre Birimleri Temizliği, Alış Veriş Merkezleri Temizliği, Üretim Alanı Temizliği, Makine ve Ekipman Temizliği, Duvar Temizliği, Restoran ve Mutfak Temizliği, Fabrika Temizliği.

GENEL TEMİZLİK
Oturmakta olduğunuz evinizle ilgili olan temizlik işlemidir. temizlikle alakalı olarak evinizde bulunan camların silinmesi, koltuk takımlarının silinmesi, halıların silinmesi, perdelerin yıkanıp asılması, mutfak, banyo, tuvalet temizliği, evde bulunan balkonların temizliği, sert zeminlerin temizliği, evin dipten köşeden süpürülmesi yerlerin pronto ile silinmesi işidir..

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İlk oturuma hazır olmayan evinizin ; PVC lerdeki varsa cam bantlarının alınması, camlarda bulunan boya kalıntılarının cama zarar vermeyen cam kazıyıcılarımızla temizlenerek camların silinmesi, evde bulunan peteklerin silinmesi, evde bulunan kapıların silinmesi, evde bulunan banyo , mutfak, tuvaletin temizlenmesi, evde bulunan balkonların inşaat artıklarının temizlenmesi inşaat sonrası temizliğiniz yapıldıktan sonra evi sizinle beraber son bir kez gezeriz eğer son bir rötuş yapılması gereken yer varsa o rötuşta yapılarak ev taşınmaya hazır bir şekilde tarafınıza teslim edilir.

İÇ MEKAN

Çoğu zaman geçiştirmemek için uğraş verdiğimiz iç mekanlarımız için gereken hassasiyeti göstererek temizliğini en güzel ve en titiz bir şekilde yapmak en büyük hedefimizdir.

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Dış cephe cam temizliğinizi binanın modern dizaynına zarar vermeden özenle temizlenir. Dış cephenizde bulunan camlardaki inşaat’tan kalma silikonların temizlenmesi alüminyum doğramalarda bulunan inşaat pisliklerinin temizlenerek binanın dış cephe görünümünü ön plana çıkartmaktır amacımız.


HİZMET SINIRLARIMIZ

Merkezi Ankara Altındağ da bulunan AYKOÇ TEMİZLİK tüm Ankara ilçelerinde Genel Temizlik, ev, ofis, villa, okul, banka, fabrika, yangın sonrası ve inşaat sonrası gibi bütün temizlik alanlarında Ankara ve tüm ilçelerinde temizlik hizmeti vermektedir. Firmamızda çalışıp temizlik yapacak ekiplerinin hepsi alanlarında profesyonel birbiriyle yardımlaşan güler yüzlü kendinden isteneni çok çabuk anlayan sizleri yapacakları hakkında aydınlatan alanlarında profesyonellikten daha ileri gitmiş evinizin iş yerinizin temizliğinde kendi eviymiş gibi çalışmalarını içtenlikle yapan ekip arkadaşlarımızdır. güvenilirliğin ön planda tutulması Sloganı ile nerede olursanız olun ister merkezimize yakın olun isterseniz Ankara’nın diğer ucunda olun…

Referans İşler
 • USLUEL A.Ş PERİYODİK TEMİZLİK HES KABLO GENEL TEMİZLİK
  GAZETECİLER CEMİYETİ PERİYODİK TEMİZLİK GENOSİS DIŞ CEPHE CAM SİLİMİ
  M.T.A. MİSAFİRHANESİ TEMİZLİĞİ YÜNGÜL İNŞAAT DIŞ CEPHE CAM SİLİMİ
  OTTO ROCK DIŞ CEPHE CAM SİLİMİ T.O.B.B KONUK SALONU TEMİZLİĞİ
  T.O.B.B. MUTFAK TEMİZLİĞİ T.O.B.B ÇAY SALONU TEMİZLİĞİ
  TÜRKİYE FİNANAS KATILIM BANKASI ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ HES HACILAR ELEKTRONİK A.Ş ANKARA BÖL. MÜD. GENEL TEM.
  T.O.B.B KONUK SALONU GENEL TEMİZLİĞİ BANK ASYA İNŞAAT SONRASI GENEL TEMİZLİĞİ
  Y.K.B ESERTEPE ŞUBESİ İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ SODAV - 67 VAKFI VAKIF GENEL MERKEZİ GENEL TEMİZLİĞİ
  ULUSLARARASI KIZILHAÇ KOMİTESİ GENEL TEMİZLİK GENEL – İŞ SENDİKASI SOSYAL TESİSLER TEMİZLİĞİ
  GENEL – İŞ SENDİKASI HALI KOLTUK YIKAMA GENEL – İŞ SENDİKASI MERKEZ GENEL TEMİZLİĞİ
  SP ÇAMLICA BORU DEPO TEMİZLİĞİ NORMLAB LTD ŞTİ GENEL TEMİZLİĞİ
  ALTINOVA BİLİŞİM A.Ş GENEL TEMİZLİĞİ 3M MÜHENDİSLİK PERİYODİK GENEL TEMİZLİK
  YÖK TOPLANTI VE KARŞILAMA SALONU TEMİZİLİĞİ POLATLI TİCARET BORSASI TEMİZLİĞİ
  POLATLI TİCARET BORSASI FİLO TEMİZLİĞİ POLATLI CAMİ TEMİZLİĞİ
  İLAÇ ECZACILIK FAKÜLTESİ TEMİZLİĞİ HİDRODAMLA LTD. ŞTİ. PERİYODİK GENEL TEMİZLİĞİ

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar