Destek Hattı 0850 500 20 20

Bilim Teknoloji Ve Medya Müşavirliği

Bilim Teknoloji Ve Medya Müşavirliği Şişli / İstanbul
Firma Hakkında
Bilim Teknoloji Ve Medya Müşavirliği

Firmamız Resmi unvanını 2012 Aralıkta Değiştirerek Bilim Teknoloji ve Medya Müşavirliği Diye Lanse Etmiştir. Daha Öncesinde Mobil Ajans Adı Altında 1992 Yılında Kurulmuş olup 22 Yıldır Bilim Teknoloji ve Medya Dallarında Geniş Kapsamlı Hizmetler Vermektedir.

Radyo TV Reklam Kurguları çekimleri ve Seslendirmeleri ile başlayan süreçte Hizmet Alanını Genişleterek Bilim Teknoloji Alanında Başlıca; Bilgisayar Sistemleri Yazılımları ve Alt Yapı Planlamaları, Radyo TV Reklam Tasarımı yazılımı, Film Çekimi ve Seslendirmesi ile Kurgu ve Montajı, Profesyonel E-ticaret, Haber, kurumsal ve Kişisel Web Sayfaları Tasarım Yazılım ve Editörlük Hizmetleri, Profesyonel SEO Arama Motoru Optimizasyonu ( Google gibi arama motorlarında ilk sayfada olma hizmeti), Bilişim Danışmanlığı, Bilim Teknoloji Alanında yatırım Danışmanlığı , Proje Danışmanlığı gibi Alanlarda Profesyonel Anlayış ve Ekip Ruhu ile Hizmet vermektedir.
Sizlerin bu alanlarda almak istediğiniz her nevi hizmet ve Danışmanlık için Sizlere hizmet vermekten mutluluk Duyacağımızı Bilmenizi isteriz.
Saygılarımızla.

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar