Destek Hattı 0850 500 20 20

Can Mobilya

Can Mobilya Bayraklı / İzmir
Hizmet Verilen İş Kategorileri
Firma Hakkında
Can Mobilya

Firmamız marangozluk alanında ve dekorasyon alanında hizmet vermektedir. Daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Hakkımızda;
Ramazan Uslu 1983 Yılında iş dünyasına çırak olarak girdi. Yoğun ve dikkatli çalışmasının sonucunu 1996 Yılında aldı. Kendi iş yerini açtı. Kendi kuralları koydu. Çalışanlarını kurduğu firmanın gerçek sahibi müşterilerilerinin memnuniyeti üzerine eğitti. İşin her kademesinde çalıştı. O işveren değil adeta iş yerinin noksan elamanının tamamlayıcısı oldu. Yönetti, öğretti, yaptı, yaptırdı. İşinin işçisi, ustası, muhasebecisi, tahsilat elamanı oldu.
Gün geldi Elmas Nakliyata, Gündüz Trafo’ya, Atay Holdinge, Tolga Turizme, İzmir ve Çeşme bölgesinde şahıs işlerinin ve komple tadilatın güvenilen firması oldu. Yıllar içinde sağlam referanslar elde etti. Kendisi ile görüştüğümüz Uslu Usta başarısı için şunları söyledi.
“Çalışanlarıma önce müşteriyi düşünmelerini, bü memnuniyetin çok önemli olduğunu , ucuz malzeme ile yapılan işlerin yarardan çok zarar getirdiğini, işin hep arkasında olduğumuzu kanıtlamak zorunda olduğumuzu, işimizde büyük iş küçük iş olmadığını sadece işin hakkını vermenin gerektiğini öğrettim , uyguladım, yaptırdım. Yerinde araştırıcı, gelişmeye açık doğru sorularla, işe adanmışçasına çok çalışarak hedefe ulaşılır.”

Referans İşler
  • özel ölçü ve isteğe göre mobilya tasarımı imalatı

  • Mobilya tamiri, onarımı

  • İstenilen ölçülerde banyo dolabı, mutfak dolabı, gardırop vb. dolap imalat ve montaj

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar