Destek Hattı 0850 500 20 20

Css Cleaning Service Solution

Css Cleaning Service Solution Çankaya / Ankara
Hizmet Verilen İş Kategorileri
Firma Hakkında
Css Cleaning Service Solution

Sekiz yılı yurt dışında olmak üzere toplam on altı yıllık farklı sektörlerdeki kariyer hayatımın özelikle son bir yılında Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri alanında dünyanın en iyi ÇUŞ (Çok Uluslu Şirket) firmalarından biri ile çalışıyorken 2014 yılının Temmuz ayında CSS - Cleaning Service Solution şirketini kurmaya karar verdim.

Bu niyetle alanında tecrübeli, sektör dinamiklerine vakıf ve müşteri ihtiyaçlarını çok iyi analiz etmiş olan iki arkadaşımla sağlam bir ortaklık yapısı zemininde tüm güç ve birikimimizle hizmet vermek için hep beraber yola çıktık.

Modern çağda artan nüfus ve yapılaşmayla beraber ekonomik gelişmelerdeki çok boyutluluk, dışarıdan temin edilen destek hizmetlerinde de (outsorcing) farklı bir bakış açısını zorunlu kılmış ve bu yöndeki arz açığını da beraberinde getirmiştir.

Yaşam alanlarımızın sadece evlerden ibaret olmadığı, hayatımızın uyku hariç en büyük kısmını geçirdiğimiz işyerlerimizin de işimizi daha iyi yapabilmek adına ihtiyaç duyduğu profesyonel temizlik hizmetlerinin en uygun koşullarda temini zorunluluk haline gelmiştir.

İşte bu nedenle ihtiyaç duyulduğu her anda ekonomik, hızlı, kaliteli ve de tamamen müşterinin tercihlerine göre sunulan bir temizlik hizmeti ister ev olsun ister işyeri, hayatı kolaylaştıran bir unsur haline gelmiştir.

Bunun bilinciyle sektördeki bu açığı uzman ekipleri, teknolojik ekipmanları, çevreyle dost kimyasalları ve Toplam Kalite Yönetimi standartlarına göre şekillenmiş yönetim anlayışı ile sizlere sunmaya hazırız.
Yönetim Kurulu Üyesi - İş Geliştirme Müdürü - İlker MERAL

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar