Destek Hattı 0850 500 20 20

Dizayn Dekorasyon

Dizayn Dekorasyon Gaziosmanpaşa / İstanbul
Firma Hakkında
Dizayn Dekorasyon

Evinizde komple bir tadilata girişeceğiniz zaman bir çok yerle çalışmak ve hepsini organize etmek durumunda kalabilirsiniz. Firmamız faaliyet konuları komple dekorasyonu kapsadıgından sizler için tadilat işlerinizde bir tek firmayı muhattap bulmak herzaman için en doğrusudur. İşi verip teslimini beklemek ve bu sürede içiniz rahat güvenebileceginiz insanların çalıştığını bilmekten güzel bir şey olamaz.

Tadilat konularında en uygun fiyat ve en güvenilir isim DİZAYN DEKORASYON'dur.Tek bir kalem işten komple dekorasyona kadar Küçük büyük 100 lerce dairede iş yaptık. Bu süreç içinde kazandığımız tecrübe ile şimdi sizlere de hizmet vermek arzusundayız. Asıl kalemlerimiz olan amerikan kapı mutfak dolabı ray dolap vestiyer boya fayans alçı kartonpiyer işlerinin yanına su tesisatı elektrik tesisatı ve dogal gaz tesisatınıda üstlenip sizlere anahtar teslimi işler çıkarmaktayız.

DİZAYN DEKORASYON yapı temiz iş çıkarır. kaliteli malzeme kaliteli işcilik çalışır. Asla salaş iş çıkarmaz. Müşteri memnuniyeti baz alınır. El sıkışıp ileriki zamanlarda da beraber çalışma amacı güder.

Temiz insanlar çalıştırır. Temiz çalışır.

Referans İşler
 • Kılıç İnşaat
  Şem İnşaat
  ÖzSarıkaya İnşaat
  By Smart Tanıtım ve Reklam Hizmetleri
  Mozaic World Wide Reklam Hizmetleri
  Volkan Eczanesi
  Topaloğlu Marketleri
  Gaziosmanpaşa Emniyet Amirliği

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar