Destek Hattı 0850 500 20 20

Eles Yapi Ferforje

Eles Yapi Ferforje Ümraniye / İstanbul
Firma Hakkında
Eles Yapi Ferforje

İstanbul Ümraniye de bulunan firmamız; demir ferforje işleri ve mobilya imalathanesi ile bütün tadilat projelerinde hızlı ve kaliteli iş ahlakı ile uygun fiyatlı işler yapmaktadır. Demir doğrama ve İstanbul Ümraniye Ferforje işleriniz için işinde uzman ustalarımız sizleri bekliyor.
1997 yılında Y.Dudullu'da Kurulmuştur. O günden bugüne küçük daire bazlı işlerden büyük konut projelerinin taşeronluğuna kadar tüm demir ferforje işlerinin üstesinden alnımızın akı ile geldik. Kuruluşumuzdan bu güne dek gerek imalat gerekse iş uygulama aşamasında edindiğimiz tecrübelerle her yaptığımız iş bir sonraki işimize referans oldu.
Bugünde kurumsallaşma yolunda hızla ilerlerken diğer firmalardan farklı olarak müşteri memnuniyetini her alanda baz aldık.
Sınırsız model, hızlı imalat ve müşteriye özel ödeme koşulları ile hiç bir müşterimize olumsuz yanıt vermemeye çaba göstermekteyiz. Mimarların, inşaat dekorasyon firmalarının çok özel çalışma koşulları ile müşterilerin isteklerini tam olarak yerine getirebilmekteyiz.

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar