Destek Hattı 0850 500 20 20

Ergül Ferforje

Ergül Ferforje Bağcılar / İstanbul
Hizmet Verilen İş Kategorileri
Firma Hakkında
Ergül Ferforje

ERGÜL TURİZM İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Ergül Ferforje 1993 yılında tarafından kuruldu Ergül Ferforje 1993 yılında Oğuz Kemal Ergül tarafından kuruldu. Özellikle proje bazında uygulamaları hedefleyen firmamız faaliyet gösterdiği alanda bir misyonuyla öne çıkmayı başardı. Bu misyon klasik bir sanat olan ve ülkemizde hak ettiği şekilde tanınmayan Ferforje uygulamalarıdır. Salt demir doğrama işi olarak bakılan bu sanatın anlaşılabilmesi ve hak ettiği ilgi ve iltifata ulaşabilmesi için tanıtım çalışmalarını da ihmal etmeyen firmamız, özel ve proje bazındaki her uygulamaya bir sanat inceliğiyle yaklaşır ve bir sanatçı titizliği ile gerçekleştirir çalışmalarını
Koşulsuz müşteri memnuniyeti

Ferforje uygulamaları ülkemizde hala takdir edilen düzeyde bilinmese de biz Ergül ferforje olarak, müşterilerimize en iyiyi önerir,bütün uygulamalarımızda mükemmeliyeti önemseriz.

Tasarımdan uygulamaya sürekli mükemmel hizmet
Ferforje uygulamaları,sabrın alın teriyle buluşmasıdır. Tasarım sürecinde oluşan sanatsal desenler,demirin çekiçle şekillenmesi, bütün bu güç süreçleri titizlikle aşılır.
Amaç,müşteri mutluluğudur.
Satış sonrası hizmetler ve iletişim.
Ergül ferforje,taahhüt ettiği uygulamaları titizlikle sona erdirdikten sonraki süreçte de Müşteri hizmetlerini önemser. Müşterilerinin,ferforje ile ilgili sorularına daima cevap verir.

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar