Destek Hattı 0850 500 20 20

Fiberdream Yapı İnşaat

Fiberdream Yapı İnşaat Büyükçekmece / İstanbul
Firma Hakkında
Fiberdream Yapı İnşaat

Firmamız uzun yıllar özel sektörde kazandığı tecrübelerini şahıs ve kurumlara daha profesyonel şekilde sunabilmek için,sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip etmektedir.
Amacımız müşterilerimize hizmeti ekonomik, güvenli ,estetik ve hızlı biçimde sunarak; sürekli tercih edilen, kaliteli ve kalıcı eserlere imza atan, dünya standartlarında bir firma olmak. İnşaat yapınızın kaba, ileri kaba veya anahtar teslime kadar olan tüm süreçlerin tam sizin istediğiniz gibi olmasını sağlarız. Ayrıca fiberglass ( polyester,CTP ) ürünlerde dünyaya ihracat yapan bir firmanın avantajını kullanın.
Bizimle çalıştığınızda, İnşaat yapı ve tadilat işlerinizde, hizmetlerin tümünü tek elden alırsınız. Zamandan ve paradan ciddi tasarruf edersiniz. Keyfinize bakar, kendi işinize odaklanırsınız.
Profesyonel anlayışla, boyanızdan parkenize, kapı pencere değişiminden mutfak & banyonuzdaki tüm tadilat ve dekorasyon işlerinizde, en ekonomik ve kaliteli hizmeti tek elden alırsınız.
Tadilat ve dekorasyon alanında yoğun AR-GE çalışmalarımızdan kaynaklanan benzersiz fikir ve öneriler sunarız. Tadilat işi ciddiye alınması gereken bir olgudur. Mekanınızda yapılacak tadilatta dikkat edilmesi gereken tekniklerin bilinmesi ancak yoğun AR-GE çalışmaları ile mümkün olur.
İsterseniz yüksek teknoloji ürünü benzersiz bir mutfak dolabını sizin için imal ederiz. Kısacası , siz hayal edin, biz yapalım...

Çatı,teras ve depo polyester izolasyon kaplamada tecrübemizden istifade ediniz. Ayrıca inşaat kaset kalıp imalatını fabrikamızda, tamirini ise istediğiniz yerde titizlikle yapmaktayız.


Fiberglass (ctp) ile bina giriş tagları, havuz sistemleri, meydan saatleri, kabin, kulübeler ve heykeller. Bina inşaat veya tadilat işleriniz uzman ekibimizle mükemmel olarak tam istediğiniz şekilde yapılır. Ayrıca inşaat kaset imalatı ve tamiri. Dünyanın kullandığı izolasyon yöntemi ile her türlü yüzeyin (beton-metal-ahşap) mükemmel yalıtımını sağlayan fiber kaplama sistemleri. Çatınız, dere oluklarınız artık güvende. Bu süper sistem ısı değişikliklerinden etkilenmez. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Sorularınızı cevaplamaktan memnun oluruz.

Referans İşler
  • İstediğiniz ebatlarda tüm havuz sistemleri anahtar teslim , tam istediğiniz gibi mükemmel şekilde inşa edilir.

  • Evinizde aklınıza gelen tüm tadilat ve dekorasyon işlerinizde size fikir verir yardımcı oluruz. İsteğiniz tam olarak sizin amacınız dahilinde gerçekleştirilir.

  • Bina , ev veya işyerinizdeki istediğiniz tüm tadilat ve dekorasyon işleriniz.

  • inşaat kaset kalıp imalat ve onarımlarınız.

  • beton veya polyester havuz sistemleri.Ayrıca havuz izolasyon kaplama.

  • Fiberglass (ctp ) ile bina giriş tagları,havuz sistemleri ,meydan saatleri,kabin,kulübeler ve heykeller.Bina inşaat veya tadilat işleriniz uzman ekibimizle mükemmel olarak tam istediğiniz şekilde yapılır. Ayrıca inşaat kaset imalatı ve tamiri.Dünyanın kullandığı izolasyon yöntemi ile her türlü yüzeyin ( beton-metal-ahşap ) mükemmel yalıtımını sağlayan fiber kaplama sistemleri.Çatınız,dere oluklarınız artık güvende Bu süper sistem ısı değişikliklerinden etkilenmez.Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret ediniz.Sorularınızı cevaplamaktan memnun oluruz.

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar