Destek Hattı 0850 500 20 20

Geneltadilat.com

Geneltadilat.com Kadıköy / İstanbul
Firma Hakkında
Geneltadilat.com

Geneltadilat.com ,inşaat sektöründe iç mimari üzerine1989’yıllarında çalışmaya başladı.Bir aile şirketi olan geneltadilat.com, 2005’yılından itibaren kurumsallaşma yolunda ilk adımı attı.
İnşaat, iç cephe ve dış cephe çalışmalarıyla Türkiye’de güvenilir
bir marka haline gelen firmamız, kısa zamanda yaptığı işler ve referanslarla sektördeki yerini aldı.
Firmamız, yurtiçi ve yurtdışındaki global gelişmeleri takip ederek, sürekli kendini geliştirdi. Profesyonel bakış açısıyla, uzman ve eğitimli kadrosuyla, teknolojik altyapı ve donanımıyla üstlendiği her projede kendine özgü tarzı ve prensipleriyle müşterilerine çözüm ortaklığı sunmaktadır.
Geneltadilat.com, müşterilerine hizmet sunarken, yapımı düşünülen projelerin gerekli tüm analiz ve fizibilitelerini hazırlayarak muhataplarını doğru bilgilendirmekte ve projenin başarılı olması noktasında danışmanlık vermektedir.
Faaliyet alanlarımız arasında, tüm iç ve dış dekorasyon çalışmaları, özel mimari ve tasarım uygulamaları, toplu konut ve villa inşaatları, iş merkezleri, hastane ve sağlık kurumları, fabrikalar, alışveriş merkezleri, spor kompleksleri,eğitim kurumları gibi birçok projede anahtar teslim çalışmalar yapmaktadır.
Geneltadilat.com, müşteri memnuniyetine dayalı kalite politikasıyla modern yaşam alanları üretmenin gayreti içerisindedir.

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar