Destek Hattı 0850 500 20 20

Hakan Yapı İnşaat

Hakan Yapı İnşaat Bağcılar / İstanbul
Firma Hakkında
Hakan Yapı İnşaat

Firmamız 1982 yılında İstanbul’da usta çağrı merkezi olarak kuruldu daha sonradan yapı inşaat olan Hakan Yapı İnşaat günümüz inşaatçılık sektörüne öncülük eden firmalar arasında zirveyi almaktadır.

Firmamız güvenli huzur ve kaliteli işleri kurulduğu günden bugüne kadar hatasız ve problemsiz olarak yapmaktadır. Yaptığı işlere kesinlikle garanti veren firmamız yaptığı tüm işlere sözleşmeli beyanname vermektedir.

firmamızın sözleşmeli ve garantili yaptığı işler sistematik ve teknolojik inşaat sektöründe müşterilerinin yaptıracağı işler için kuşku ve endişe arz eden tüm unsurları ortadan kaldırıyor müşterilerimiz ve firmamız arasında iş veren-iş yapan ilişkisinden çok bir aile bağı gibi dostluk oluşması sağlanıyor.

Firmamızın ilk edindiği prensipler arasında müşteri edinme ve müşteri memnuniyeti bulunmaktadır. Firmamız müşterilerine kesinlikle paranın veya işin işleyişi hakkında sorun yaratmaz isteyen müşterilerimize taksitlendirme imkanı bile sunmakta. Sizi kazanmak için işinizi 1. sınıf Avrupa Standartlarına uygun yapıyor teslim ediyor ve bir sonraki işinize hiç kuşkusuz yine biz geliyoruz. Çünkü Hakan Yapı İnşaat müşterilerine elinden gelen tüm kolaylıkları sunuyor.

Referans İşler
  • Esenler Kültür Merkezi Komple Kaba İnşaar ve İnce İşçilik.

  • Taksim Çatı Yenileme

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar