Destek Hattı 0850 500 20 20

İnşaat Emlak Harita

İnşaat Emlak Harita Altındağ / Ankara
Firma Hakkında
İnşaat Emlak Harita

Referans İşler
  • MUTFAK DEKORASYONU

  • Aktürk Sitesi D Blok No: 37/4 Nolu Hakan KUL adına kayıtlı meskenin Mutfak Dekorasyon ve Tadilatı işini kapsamaktadır.
    Mevcut mutfağın fotoğrafları çekilmiş mal sahibinin görüşleri ve önerileri alındıktan sona kendisine bilgi ve tavsiyelerde bulunulmuştur. Binanın 25-30 yıllık eski kargir yapı olduğu belirtilip görsellikten önce alt yapı problemlerinin çözümü teknik olarak anlatılmıştır. Elektirik Tesisatı, Sıcak ve soğuk su Tesisatı,Pissu Tesisatı nın tamamı 1. Sınıf TSE ve ISO belgeli alt yapı malzemeleri ile değiştirileceği kırımlarının yapılıp kaçak kontrol testi yapıldıktan sonra sıva ve montajının yapılacağı söylendi.Kırım ve tesisat yapıldıktan sonra işlemler resmedilip sıva uygulaması yapıldı. Mutfak alın tezgahı için 0,60 cm yüksekliğinde zeminden 0,90 yüksekliğinde 4,5 m tül Hitit Marka 0,30*0,60 ebatında mürdüm,siyah ve beyaz renki fayans yapılacağı ve silikon esaslı derz ve derz aralıklarının 2 mm olacağı belirtildi. Zemin yer karosu tadilatı mazaik beton kırılarak yapılmıştır. Mutfak Dolaplarının şekli ve raf-çekmece gibi faktörleri basit projede gösterilip onay alınmıştır. Dolap kasa,kapak,renk ve aksesuarları gösterilerek onay alınıp kasasının 1. sınıf medefe, Kapaklarının ise 1. Sınıf akrilik çizilmez malzemeden, çekmece ray ve menteşelerinin fren sistemli olacağı belirtildi ve uygulandı. Mutfak tezgahı beyaz mürdüm renkli yaprak dekorlu mermerit örnek numunesi gösterilerek ölçülerine uygun montaj edildi. Tezgah altı bataryası, bulaşık makinesi çeşme ve giderleri, aspiratör,sıva üstü elektirik anahtar ve pirizleri, led lamba tüm dolap ve aksesuarları doğalgaz vanaları, teknik yönetmeliklere göre montaj edilip müşteriye teslim edilmiştir.
    Dekorasyonun yapım anında ve son hali resmedilip kayıt altına alınmıştır. Müşteriye her aşamada teknik bilgi verilip işlem sırası anlatılmıştır. Eksiksiz olarak 5 yıl garanti taahhüt edilip tutanakla teslim edilmiştir. 19/03/2017

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar