Destek Hattı 0850 500 20 20

Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.

Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. Çankaya / Ankara
Hizmet Verilen İş Kategorileri
Firma Hakkında
Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.

Perakende Satışa Yönelik çalışmalar
LAPTOP SATIŞI. ACER, APPLE, ARÇELİK, ASUS, BEKO, CASPER, ESCORD, EXPER, DELL, HEWLEDD PACCKARD (HP), LENOVO, LG, IBM, MONSTER, PACKARD BELL, SAMSUNG, SONY, TOSHIBA, VB. EN UYGUN FİYATLARLA. PİYASALARDAN KIYASLAYINIZ.
ADAPTÖR VE LAPTOP YEDEK PARÇA SATIŞI. ACER, APPLE,ARÇELİK, ASUS, BEKO, CASPER, ESCORD, EXPER, DELL, HEWLEDD PACCKARD (HP), LENOVO, LG, IBM, MONSTER, PACKARD BELL, SAMSUNG, SONY, TOSHIBA, VB. VE HER MARKA LAPTOPLARIN ORİJİNAL, ORTA KALİTE MUADİL ADAPTÖRLERİ, BATARYALARI, SIFIR VE 2. EL YEDEK PARÇALARI
MESCOM PC BİLGİSAYARLARI ANA DAĞITICISI. MARKA TESCİLLİ, HYB HİZMET YERİ YETERLİLİK BELGELİ. 2 YIL PARÇA, 3 YIL MONİTÖR İTHALATÇI GARANTİ BELGELİ, SÜREKLİ PARÇA DESTEKLİ. UYGUN FİYATLA MARKALI TSE-HYB BELGELİ.
MASAÜSTÜ PC SATIŞI. CASPER, ESCORD, EXPER, DELL, HEWLEDD PACCKARD (HP), IBM, MESCOM, PACKARD BELL VE HER MARKA MASAÜSTÜ BİLGİSAYARLARIN, 1991 YILI KURULUŞLU FİRMAMIZDA UYGUN FİYATTA SATIŞI.
MASAÜSTÜ PC MODEL DEĞİŞİMİ. MARKASI NE OLUR İSE OLSUN MASAÜSTÜ PC, MODELİ DEĞİŞTİRİLİR VEYA SİSTEM KOMPLE UYGUN FİYATTAN ALINIR, YENİ MODEL MASAÜSTÜ PC İLE UYGUN FİYATTAN MODEL DEĞİŞİMİ YAPILIR.
BİLGİSAYAR PARÇA VE YAN ÜNİTELERİ SATIŞI. OEM PARÇALAR ANAKART, CPU , CPU FAN, RAM, HARDDİSK, EKRAN KARTI, KASA, SES KARTI, DVD RW, MONİTÖR, KAMERA, WEB CAM, YAZICI, SCANNER, PROJEKSİYON DİĞER TÜM BİLGİSAYAR PARÇALARI UYGUN FİYATTAN SATIŞI. FİYAT SORABİLİR, LİSTE İSTEYEBİLİRSİNİZ.
YAZILIM VE PAKET YAZILIM SATIŞI. TÜREV YAZILIM, VE DİĞER TÜM TİCARİ VE SİSTEM PAKET PROGRAMLARI MÜŞTERİLERİMİZE UYGUN FİYATTAN SATIŞI YAPILIR. İSTEĞE GÖRE ÖZEL PROGRAM YAZIMI YAPILIR.
WEB SİTESİ YAPIMI SATIŞI. FİRMALAR, OKULLAR RESMİ KURUMLAR, ŞAHSİ WEB SİTESİ YAPILIR. WEB SİTE FİYATLARI 300-500-750-1000 TL FİYATLARLA İÇERİĞİNE GÖRE YAPILMAKTADIR. FİYATLARI PİYASALARDAN KIYASLAYIMNIZ.
KAMERA, ALARM SİSTEMLERİ PARÇA SATIŞI. EV VE İŞYERLERİNİZE KAMERA VE ALARM SİSTEMİ KURULUR.
TONER VE KARTÜŞ ORİJİNAL VE MUADİLİ GARANTİLİ SATIŞI. MÜŞTERİLERİMİZE HER MARKA KARTÜŞ VE TONER SATIŞI YAPILIR. KARTÜŞ TONER DOLUMU ÖZEL MAKİNALARDA EL DEĞMEDEN, KALİTELİ UYGUN FİYATTAN DOLUMU YAPILIR.
AKSESUAR VE SARF MALZEMELERİ SATIŞI. MÜŞTERİLERİMİZE UYGUN FİYATTIR, PİYASALARDAN KIYASLAYINIZ.
INTERNET VE TELEFON ABONELİK İŞLEMLERİ SATIŞI. DOPING, SMILE, SUPER ONLINE, TTNET, TURKNET, TÜRK TELEKOM SABİT TELEFON, UYDU NET SABİT TELEFON ABONELİĞİ MÜŞTERİLERİMİZE FİRMAMIZDA YAPILMAKTADIR.
DRIVER VE PARÇA SATIŞI. 1985 YILINDAN BERİ ÜRETİLEN TÜM BİLGİSAYAR PARÇALARI VE DRIVER'LARINI FİRMAMIZDAN UYGUN FİYATLARLA BULABİLİRSİNİZ. ESKİ VEYA YENİ YEDEK PARÇALARI UYGUN FİYATTAN BULABİLİRSİNİZ. TÜM PARÇALAR ELİMİZDE MEVCUTTUR.
KULLANILMAYAN BİLGİSAYAR PARÇALARI. MÜŞTERİMİZİ ELİNDE BULUNAN ATIL PARÇALAR DEĞERİNDEN SATIN ALINIR. MÜŞTERİNİN İSTEDİĞİ 2.EL VEYA SIFIR PARÇA İLE TAKAS EDİLİR.
HARDDİSK GARANTİSİ BİTMİŞ. SADECE KARGO VEYA HARDDİSK YÜKSELTME ÜCRETİ ÖDEYEREK, YURT DIŞINDAN DEĞİŞTİRİLEREK MÜŞTERİYE TESLİM EDİLİR. TÜRKİYE' DE BÖYLE BİR FIRSAT HİÇBİR YERDE YOK.
HARDDİSK HASAR TESPİTİ. İTHALATÇININ HASAR TESPİTİ YAPTIĞI GARANTİ DIŞINA ALDIĞI, GARANTİSİ DEVAM EDEN HARDDİSKLER, YURT DIŞINA GÖNDERİLİR SADECE KARGO ÜCRETİ ÖDEYEREK MÜŞTERİMİZE TESLİM EDİLİR.
BİLGİSAYAR PARÇA VE YAN ÜNİTELERİ TAMİRİ. ANAKART, CPU (ŞOKLAMA VE KIRILAN CPU'YA BACAK TAKMA.), RAM, HARDDISK, EKRAN KARTI, MONİTÖR, DVD CD RW, PRINTER, SCANNER, GÜÇ KAYNAĞI, KAMERA, MP3, MP4 VB. TAMİRİ.
LAPTOP TAMİRİ. ACER, APPLE, ARÇELİK, ASUS, BEKO, CASPER, ESCORD, EXPER, DELL, HEWLEDD PACCKARD (HP), LENOVO, LG, IBM, MONSTER, PACKARD BELL, SAMSUNG, SONY, TOSHIBA, VE DİĞER MARKA, UYGUN FİYATLARLA TSE-HYB HİZMET YETERLİLİK BELGELİ, 1991 KURULUŞLU, TEKNİK SERVİS RUHSATLI VE TECRÜBELİ ELEMANI BULUNAN FİRMAMIZDA TAMİRİ VE BAKIMI. TÜRKİYE' DE EN UYGUN FİYATLARLA. TAMİR FİYATLARINI KIYASLAYINIZ.
LAPTOP ADAPTÖRLERİ TAMİRİ. MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL FİYATTAN TAMİRİ YAPILIR. ADAPTÖR YAPILMASI MÜMKÜN DEĞİL İSE, SIFIR VEYA 2. EL ADAPTÖR VERİLİR. İSTEĞE GÖRE ADAPTÖR İMALATI YAPILIR.
LAPTOP BATARYASI ŞOKLANIR. BAZI MODEL BATARYALARIN PİLİ DEĞİŞİR. MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL FİYATTIR.
BIOS YAZILIR. HER MARKA ANAKART' IN KARE VE DİKDÖRTGEN BIOS YAZILIMI MEVCUTTUR, ÖZEL FİYAT VERİLİR.
HARDDİSKTEN BİLGİ KURTARMA. HARDDİSK'TEN FLASH BELLEKTEN 7 YÖNTEM DENEYEREK, MARKASI NE OLUR İSE OLSUN, CİHAZA BAĞLAYARAK BİLGİ KURTARMA, YANMIŞ, ENTEGRELERİ PATLAMIŞ VEYA FORMATLANMIŞ OLSUN BİLGİLERİ KURTARILIR. KURTARILAN BİLGİLERİ CD VEYA HARDDİSK'E ÖZEL FİYATTAN ATILIR.
YILLIK BAKIM SÖZLEŞMESİ. OKULLAR, RESMİ KURUMLAR, ÖZEL ŞİRKETLER VB. BAKIM SÖZLEŞMESİ YAPILIR. 1991 KURULUŞLU FİRMAMIZDA TSE-HYB BELGESİ (HİZMET YERİ YETERLİLİK BELGESİ)' DE MEVCUTTUR.
INTERNET KAFE KURULUMU. ANAHTAR TESLİMİ İNTERNET CAFE KURULUMU UYGUN FİYATTAN YAPILIR. İNTERNET KAFE KURMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZE UYGUN FİYATTAN İNTERNET CAFE KURULUMU YAPILIR.
2.EL BİLGİSAYAR VE PARÇALARI BULUNUR. BAYİİ FİYATLARINDAN 2.EL PARÇA TEMİN EDEBİLİRSİNİZ. 2. EL PARÇALARINIZ ALINIR, YENİ MODELLE DEĞİŞTİRİLİR. 2.EL BAYİİ FİYAT LİSTEMİZDEN İSTEYİNİZ.
2.EL LAPTOP SATIŞI YAPILIR. MÜŞTERİLERİMİZİN ELİNDE KALMIŞ, LAPTOP VEYA PARÇALARI DEĞERİNDEN ALINIR.
2. EL PARÇALAR ALINIR. MÜŞTERİNİN BİLGİSAYARININ, MODEL DEĞİŞTİRİLMESİNDEN DOLAYI, ELİNDE KALMIŞ 2.EL PARÇALAR BİLGİSAYAR VEYA PARÇA MAKUL FİYATLA PEŞİN ALINIR.
TSE-HYB BÖLGE SERVİSLİĞİ KURULUR. BİLGİSAYAR VE PARÇA İTHALATI VEYA ÜRETİM YAPAN FİRMALAR ANKARA TSE-HYB YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ KURULUR. TS 10956 (ELEKTRONİK CİHAZLAR, GÖRÜNTÜ VEYA SES CİHAZLARI.), TS 12498 (BİLGİSAYAR VEYA ÇEVRE BİRİMLERİ), TS 12845 (PROFOSYONEL AMAÇLI GÖRÜNTÜ VE CİHAZLARI)
BULAMADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİSAYARLA İLGİLİ MALZEMELER FİRMAMIZDA BULUNUR. PC VE LAPTOP İÇİN HER TÜRLÜ ESKİ YENİ PARÇA BULUNUR. MÜŞTERİMİZE İSTEDİĞİ PARÇALARI FİRMAMIZ BULAMASA BİLE, MUTLAKA TEMİNİ YAPILIR.
NOT Yukarıda yazılı faaliyetler firmamızın faaliyet birimleridir. Hangi alanda faydalanmak isterseniz, soldaki kutucuğa (x) koyarak, firmamızdan geniş liste veya broşür elinize faks veya e-mail olarak gönderilecektir. Bayii olacakların bayiilik formu talep etmeleri rica olunur. sürekli irtibat halinde olmak, istediğiniz malzemeyi sipariş etmek için SKYPE adresimize sorunuz. [email protected]

Referans İşler
 • BAYAN TEKNİK SERVİS ALANINDA YETİŞTİRİLECEK
  1991 Kuruluşlu TSE-HYB Belgeli firmamıza Teknik Servis ve donanım ürünlerini tanıma kullanma, uygulama, bilgisayar tamirini öğrenme anlamında, kendini geliştirecek, diksiyonu ve kılık kıyafeti düzgün, meslek öğrenmeye eğilimli üniversite, lise, ortaokul, ilkokul mezunu bayan. Teknik servis öğrenme haricinde Halkla ilişkiler, bilgisayar malzemeleri, bilgisayar ürünlerinin özellikleri, ürünlerin nerelerde kullanıldığı, satış, bilgisayar teknik konularda bilgi edinebilecek, boş zamanını en iyi bir şekilde meslek öğrenerek değerlendirebilecek, telefon ve facebook bağımlısı olmayan, yetiştirmek üzere ‘’ bir mesleğim olsun ‘’ gayesi ile ücretsiz eğitim verilecek bayan alınacaktır.

  Müracaatlar : 1 Adet Son Çekilmiş Vesikalık fotoğrafla birlikte, şahsen gelerek başvurabilirler. Staj hakkında ayrıntılı bilgi verilememekte ancak, şahsen gelerek bilgi alınabilir. Fotoğrafsız başvuru kabul edilmemektedir. Telefonla iş hakkında bilgi verilmemektedir.

  Şahsen görüşülecek Kişi : Mesut KABALCI/ Şirket Müdürü

  Görüşme saatleri : 09:00 – 19:30

  Adres Tarifi : Kızılay göbekten Ziya Gökalp Caddesi üzerinden giderken; Mithatpaşa köprüsünün altından geçince sağdan 4. bina, Türkiye Finans ve Çağdaş Marketin tam karşısı. Kolej Semtinden gelirken Kızılay’ a doğru soldan 9. bina Çağdaş Market ve Türkiye Finans karşısı.

  Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.
  Ziya Gökalp Cad. No : 28/1 06420 Kızılay/Ankara

  Şirket Cep : Mesut KABALCI (0555) 965 18 75
  İş Tel : (0312) 430 20 22 (Pbx)


  Web Site : www.mesutbilgisayar.com.tr
  Mail : [email protected]

 • LAPTOP ADAPTÖR TAMİRLERİ HER MARKA LAPTOP İÇİN MESUT BİLGİSAYAR' DA
  ACER, AIDATA, APPLE, ARÇELİK, ASUS, BEKO, CASPER, DATRON, DELL, ESCORD, EXPER, FUJITSU-SIEMENS, GRUNDIG, HAIER, HP, IBM, MONSTER, MSI, LENOVO, LG, PACKARD BELL, SAMSUNG, SONY, TOSHIBA, VESTEL MARKA ORİJİNAL ADAPTÖRLER İKİNCİEL MESUT BİLGİSAYAR' DA
  ADAPTÖR TAMİR FİYATLARI
  ADAPTÖR İÇ TAMİRİ .............25
  ADAPTÖR TRAFO DEĞİŞİMİ ...25
  ADAPTÖR DATA KABLO DEĞİŞİMİ.....25
  ADAPTÖRLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER FALİYETLER
  1-) İKİNCİEL ADAPTÖRLER 30/35/40/70/95/115 TL
  2-) SIFIR ADAPTÖR FİYATLARI 40/55/70/115/145 TL
  3-) ADAPTÖR DATA KABLOSU DEĞİŞTİRİLİR 25 TL
  4-) ARIZALI ADAPTÖRLERİNİZİ ÇÖPE ATMAYINIZ. SIFIRI İLE DEĞİŞTİRİNİZ.
  5-) ADAPTÖR POWER KABLOSU SIFIR 10/15/20 TL
  6-) HER MARKA LAPTOP, NETBOOK VE TABLET İÇİN ADAPTÖRÜ
  7-) HER MARKA BİLGİSAYAR PARÇASI İÇİN ADAPTÖR BULUNUR
  8-) HER MARKA ELEKTRONİK CİHAZ ADAPTÖRÜ BULUNUR
  LAPTOPLA İLGİLİ YAPTIĞIMIZ İŞLER :
  LAPTOP ADAPTÖR İKİNCİEL
  LAPTOP ADAPTÖR SIFIR
  LAPTOP ADAPTÖR TAMİR
  LAPTOP ANAKART İKİNCİEL
  LAPTOP ANAKART SIFIR
  LAPTOP ANAKART TAMİR
  LAPTOP ARTIRIM İKİNCİEL
  LAPTOP ARTIRIM SIFIR
  LAPTOP BATARYA İKİNCİEL
  LAPTOP BATARYA SIFIR
  LAPTOP BATARYA TAMİRİ
  LAPTOP BIOS İKİNCİEL
  LAPTOP BIOS SIFIR
  LAPTOP BIOS TAMİR
  LAPTOP CHIP İKİNCİEL
  LAPTOP CHIP SIFIR
  LAPTOP CHIP TAMİR
  LAPTOP CPU FAN İKİNCİEL
  LAPTOP CPU FAN SIFIR
  LAPTOP CPU FAN TAMİR
  LAPTOP CPU İKİNCİEL
  LAPTOP CPU SIFIR
  LAPTOP CPU TAMİR
  LAPTOP ÇANTA İKİNCİ EL
  LAPTOP ÇANTA SIFIR
  LAPTOP ÇANTA TAMİR
  LAPTOP DİSKET SÜRÜCÜ İKİNCİEL
  LAPTOP DİSKET SÜRÜCÜ SIFIR
  LAPTOP DİSKET SÜRÜCÜ TAMİR
  LAPTOP DVD CD RW İKİNCİEL
  LAPTOP DVD CD RW SIFIR
  LAPTOP DVD CD RW TAMİR
  LAPTOP DVD SSD CADDY İKİNCİEL
  LAPTOP DVD SSD CADDY SIFIR
  LAPTOP DVD SSD CADDY TAMİR
  LAPTOP EKRAN KARTI İKİNCİEL
  LAPTOP EKRAN KARTI SIFIR
  LAPTOP EKRAN KARTI TAMİR
  LAPTOP FLEXI KABLO İKİNCİEL
  LAPTOP FLEXI KABLO SIFIR
  LAPTOP FLEXI KABLO TAMİR
  LAPTOP HARDDİSK İKİNCİEL
  LAPTOP HARDDİSK SIFIR
  LAPTOP HARDDİSK TAMİR
  LAPTOP HOPERLÖR İKİNCİEL
  LAPTOP HOPERLÖR SIFIR
  LAPTOP HOPERLÖR TAMİR
  LAPTOP İÇ MALZEMELERİ
  LAPTOP INVERTÖR İKİNCİEL
  LAPTOP INVERTÖR SIFIR
  LAPTOP INVERTÖR TAMİR
  LAPTOP JACK İKİNCİEL
  LAPTOP JACK SIFIR
  LAPTOP JACK TAMİR
  LAPTOP KART OKUYUCU İKİNCİEL
  LAPTOP KART OKUYUCU SIFIR
  LAPTOP KART OKUYUCU TAMİR
  LAPTOP KASA İKİNCİEL
  LAPTOP KASA SIFIR
  LAPTOP KASA TAMİR
  LAPTOP KLAVYE İKİNCİEL
  LAPTOP KLAVYE SIFIR
  LAPTOP KLAVYE TAMİR
  LAPTOP KURULUM İKİNCİEL
  LAPTOP KURULUM SIFIR
  LAPTOP KURULUM TAMİRİ
  LAPTOP MENTEŞE İKİNCİEL
  LAPTOP MENTEŞE SIFIR
  LAPTOP MENTEŞE TAMİR
  LAPTOP MİCROFON İKİNCİEL
  LAPTOP MİCROFON SIFIR
  LAPTOP MİCROFON TAMİRİ
  LAPTOP MONİTÖR İKİNCİEL
  LAPTOP MONİTÖR SIFIR
  LAPTOP MONİTÖR TAMİR
  LAPTOP RAM İKİNCİEL
  LAPTOP RAM SIFIR
  LAPTOP RAM TAMİR
  LAPTOP SARF İKİNCİEL
  LAPTOP SARF SIFIR
  LAPTOP SARF TAMİR
  LAPTOP SATIŞ ESKİ LAPTOPUNUZU GETİRİN İKİNCİEL GÖTÜRÜN
  LAPTOP SATIŞ ESKİ LAPTOP GETİRİN SIFIRINI GÖTÜRÜN
  LAPTOP SATIŞ ESKİ HURDA BOZUK LAPTOPUNUZU GETİRİN SIFIR VEYA İKİNCİ EL
  LAPTOP SATIŞ PARÇA FİYAT LİSTESİ İKİNCİEL
  LAPTOP SATIŞ PARÇA FİYAT LİSTESİ SIFIR
  LAPTOP SATIŞ PARÇA FİYAT LİSTESİ TAMİR
  LAPTOP SATIŞ İKİNCİEL
  LAPTOP SATIŞ SIFIR
  LAPTOP SATIŞ TAMİR
  LAPTOP SES KARTI İKİNCİEL
  LAPTOP SES KARTI SIFIR
  LAPTOP SES KARTI TAMİR
  LAPTOP SOĞUCU İKİNCİEL
  LAPTOP SOĞUCU SIFIR
  LAPTOP SOĞUTUCU TAMİR
  LAPTOP TOUCHPAD MOUSE İKİNCİEL
  LAPTOP TOUCHPAD MOUSE MOUSE SIFIR
  LAPTOP TOUCHPAD MOUSE TAMİR
  LAPTOP TEMİZLİK
  LAPTOP TEMİZLİK ÜRÜNLERİ İKİNCİEL
  LAPTOP TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SIFIR
  LAPTOP TEMİZLİK ÜRÜNLERİ TAMİRİ
  LAPTOP VİRUS TEMİZLİĞİ
  LAPTOP WEB CAM İKİNCİEL
  LAPTOP WEB CAM SIFIR
  LAPTOP WEB CAM TAMİR
  LAPTOP WIRELES İKİNCİEL
  LAPTOP WIRELES SIFIR
  LAPTOP WIRELES TAMİR


 • BİLGİ KURTARMA TSE-HYB’ Lİ FİRMAMIZDA 80 TL’ DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA 1991 KURULUŞLU MESUT BİLGİSAYAR’ DA LAPTOP HARDDİSK, PC HARDDİSK, USB HARDDİSK, SSD HARDDİSK, FLAH BELLEK, MAKRO SD, MİCRO SD, MİNİ SD, SABİT HAFIZALI MP3, MP4, FOTOĞRAF MAKİNASI, KAMERA, CEP TELEFONU, VB, BİLGİ DEPOLARINDAN BİLGİ KURTARMA TSE-HYB BELGELİ 1991' li MESUT BİLGİSAYAR’ DA.

  Bilgi Kurtarma işlemleri 3 ana aşama şeklinde yapılmaktadır..
  1. Aşama : Aşağıda denenen yöntemler lisanslı Veri Kurtarma Programları ve cihazları ile Firmamızda denenmekte data cihazında hafif çizik ve yıpranma var ise müşterinin istediği doğrultuda firmamızda 1. Yöntemden 7 yönteme kadar veri kurtarma işlemine başlanmaktadır. Her bir yönetim 7 saat sürmektedir.
  FİRMAMIZDA HER DATA CİHAZ İÇİN BİLGİ KURTARMA FİYATLARI (TL)
  1.) Yöntem..................................................................................80 TL 2.) Yöntem................................................................................140 TL 3.) Yöntem................................................................................250 TL 4.) Yöntem................................................................................300 TL 5.) Yöntem................................................................................400 TL 6.) Yöntem................................................................................540 TL 7.) Yöntem................................................................................800 TL
  2. Aşama : Aşağıda denenen yöntemler laboratuarda denenir. Her bir yöntem 7 Saat sürer. Optik iğne eğik ise, nem veya aşırı tozdan yıpranma olduğundan 30 gün sürmektedir.
  LABORATUAR HER DATA CİHAZ İÇİN BİLGİ KURTARMA FİYATLARI (TL)
  1.) Yöntem.............................................................................1.080 TL 2.) Yöntem.............................................................................1.300 TL 3.) Yöntem.............................................................................1.540 TL 4.) Yöntem.............................................................................1.800 TL 5.) Yöntem.............................................................................2.000 TL 6.) Yöntem.............................................................................2.500 TL 7.) Yöntem.............................................................................3.000 TL
  3. Aşama : Aşağıda denenen yöntemler yurtdışı ülkelerinde denenir. Bunlar Pakistan, Hindistan, İsrail gibi ülkelerdir. Her bir yöntem 2 hafta sürer, diskin dönüşü 90 gün civarıdır. Data cihazında tamamen çizik olması, data cihazının içinin açılması ve sıvı temas gibi bilgi kurtarması zor sayılacak durumlarda yurtdışına müşterinin isteği doğrultusunda gönderilir.
  YURTDIŞI HER DATA CİHAZI İÇİN BİLGİ KURTARMA FİYATLARI (TL)
  1.) Yöntem Pakistan.............................................................3.080 TL 2.) Yöntem Pakistan.............................................................3.300 TL 3.) Yöntem Hindistan...........................................................3.540 TL 4.) Yöntem Hindistan.......................................................... 3.800 TL 5.) Yöntem Hindistan ..........................................................4.080 TL
  6.) Yöntem İsrail...................................................................7.300 TL
  7.) Yöntem İsrail...................................................................9.800 TL
  AÇIKLAMALAR :
  1-) Sonuç belli olmadığı sürece müşteri aranmaz, müşterinin de aramaması gerekir. Bilgi kurtarma işlemi zaman alacak ve meşakatlı bir çalışmadır. İşlem devam eder iken müşterinin işlem zamanlarında cihazın durumu ile ilgili aranılmamalıdır.
  2-) Data cihazı firmamıza geldiğinde Arıza tespit ücreti 40 TL. alınır. Cihazın arıza tespiti, fiyatın yüksek çıkması veya yarım kalan bilgi kurtarma işlemi devam etmesi müşteri tarafından istenmediğinde arıza tespit ücreti kesin alınmaktadır.
  3-) Data cihazı yaptırılmak istenir ise, arıza tespit ücreti alınmaz. Cihaz bilgi kurtarma rakamına eklenmez.
  4-) Cihaz Laboratuara gittiğinde arıza tespit ücreti 80 TL, yurtdışına gönderildiğinde 120 TL' dir.
  TAVSİYELER :
  1-) Data cihazınız bilgi okumadığında, okuması için zorlamayınız.
  2-) Data cihazının içini kesinlikle açmayınız, açıldığında bilgi erişimi zora düşmektedir.
  3-) Data cihazınızı bilinçsiz kişilere elletmeyiniz. Data kurtarma işi zora düşebilir.
  4-) Bilhassa Harddisklerde kart değişimi yaparak bilgileri kurtarmaya çalışmayınız.
  5-) Data cihazınızın bilgileri hazır olunca herhangi bir usb disk, flash bellek getirmeyi unutmayınız.
  DATA CİHAZININ BOZULMA SEBEBLERİ :
  1-) Data cihazına Gereğinden fazla sık-sık format atmak.
  2-) Data cihazının aşırı tozlu ve nemli ortamlarda bulunması.
  3-) Data cihazını okuma veya yazma durumunda iken elektrik kesilmesinden dolayı arızalanması.
  4-) Data cihazının yere düşmesi, sallanması, sıcak ortamda bulunması.
  5-) Data cihazında arada bir bad sector kontrolü yapılmadığından sektorlerin çoğalması
  Daha birçok sayılamayacak kadar çok sebeplerden arızalanmasıdır.

 • BİLGİSAYAR VE ÇEVRE BİRİMLERİ ALANINDA BİLİRKİŞİLİK HİZMETLERİ MESUT BİLGİSAYAR' DA
  Masaüstü Pc' ler,
  Laptoplar,

  Netbooklar
  Tablet Pc' ler,
  Harddiskler,

  Bilgisayar Yan birimleri,

  Bilişim suçları,

  Facebook, Skype gibi sosyal bilişim şifrelerinin çalınması ve çalındıktan sonra kötü amaçlı kullanılması,

  Kamera görüntülerinin kasıtlı silinmesi ile bilgi kurtarma hizmetleri.

  Tüketici Kaymakamlığına gitmeden önce ön bilgi, uzlaşma sağlanması faaliyetleri

  Mahkemeye Başvurmadan önce ön bilgi, uzlaşma sağlanması faaliyetleri,

  Cumhuriyet Savcılığına başvurmadan önce ön bilgi, uzlaşma sağlanması faaliyetleri,

  Satıcı ve Tüketici arasında anlaşmazlıkları çözme faaliyetleri,
  Suç, gizli ayıp, ve fabrikasyon hata araştırma faaliyetleri,

  ‘’ Haklı Vaziyette iken haksız duruma düşmeyiniz, Haksızlığa mağlup olmayınız ‘’

  1985 Yılından bilgisayar alanında geçmişi olan 1991 yılından beri de kendi şirketinde faaliyetlerini sürdüren, TSE-HYB belgeli firması olan şirket müdürümüz Mesut KABALCI insanlığa fayda sağlamak, haklının yanında olmak, haksızın da yaptığı hatadan dolayı orta yolu bulmak anlamında hizmetinizdedir.

 • Pc masaüstü tamiri


 • BAYAN STAJYER BİLGİSAYAR ŞİRKETİNE
  Bizler 1991 yılından beri Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. olarak bilgisayar satış, aksesuar, çevre birimleri, TSE-HYB Teknik Servis alanında hizmet veren bilgisayar firmasıyız. 1991’ den günümüze kadar 175’ e yakın değişik meslek dallarında Stajyer öğrenci yetiştirmiş bulunmaktayız. Aynı zamanda bir çok staj yeri bulamayan öğrencilere de aynı iş alanında meslektaşlarımıza Stajyer göndererek staj yeri imkanı sağlamış bulunmaktayız. Firmamızda Satış Elemanlığı Ustalık Belgesi, Bilgisayar alanında Ustalık Belgesi Ve Usta Öğretici Belgesi mevcuttur.
  Meslek Lise, Çıraklık Eğitim, Açık Lise, İş-Kur Sertifikalı Mezun, Üniversite öğrencilerinin, Milli Eğitim Bakanlığı Müfredatı doğrultusunda, zorunlu staj yeri bulması, veya okulun staj yeri bulması ve dolayısı ile staj yapma zorunluluğu bulunmaktadır. Böyle bir zorunluluğa imkan sağlayan firmamız öğrencinin staj yapacağı, Meslek alanlarında staj yapma imkanı sağlayacaktır. Meslek anlamında kendini geliştirecek, staj yaparken de meslek alanında ilerleme sağlayacak stajyer bayan alınacaktır. Erkek öğrenci kadromuz dolmuştur. Firmamıza alınacak stajyer öğrenci fazlası olduğunda, öğrencilerin staj mağduriyeti yaşamaması için, firmamıza başvurarak başka meslektaşlarımıza yönlendirerek staj imkanı sağlamaktayız. Staj süresi bittiğinde başarılı olan stajyer, firmamızda kadro boşluğu var ise kadroya alınacaktır. Başka özel şirketlere referans vererek de, iş imkanı sağlayacaktır. Önceki yetiştirdiğimiz öğrenciler, büyük şirketlere referansımızla girmiş, yüksek maaşlarla çalışmakta ve firmamızın gurur kaynağı olmuşlardır. Yukarıda bahsedilen staj için, Çıraklık Eğitim Merkezine gidenler, Açık Meslek Lisesi, Düz Lise veya Meslek Liseleri, 2 Yıllık Meslek Yüksek Okulları, 4 Yıllık üniversite, İş-Kur Eğitimi Mezunu, Mesleki Eğitim Mezunu, Halk Eğitim Mezunu, Belediye Meslek Eğitimi Kurs Mezunu, gibi öğrenciler, zorunlu staj için başvurabilirler. Öğrenciler haricinde, staj yapamamış, boş zamanını değerlendirmek, kendini geliştirmek, tecrübe kazanmak isteyen yaş sınırı zorunluluğu olmayan bayanlar da yaralanabilirler. Meslek öğrenmeye gelen tüm stajyerlerin, cep telefonu, facebook, twıtter gibi sosyal paylaşım siteleri bağımlısı olmaması gerekmektedir. Bu tip alışkanlıklar hoş karşılanmamaktadır.

  Aşağıda firmamızın staja uygun, staj yaptırabileceğimiz meslek alanlarını belirtiyoruz.

  01. Bilgisayar donanım

  02. Bilgisayar yazılım
  03. Web Tasarım
  04. Ağ bağlantıları, kablolama
  05. Sekreterlik
  06. Halkla ilişkiler
  07. Satış ve pazarlama
  08. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  09. Ön Muhasebe
  10. Grafik Tasarım
  11. Açık Meslek Lisesi
  12. Çıraklık Eğitim Merkezine Başlayacaklar..
  13. Kendini yukarıdaki her alanda veya alanın birinde geliştirmek isteyen bayan.
  Müracaatlar : 1 Adet Son Çekilmiş Vesikalık fotoğrafla birlikte, şahsen gelerek başvurabilirler. Staj hakkında ayrıntılı bilgi verilmemekte, ancak şahsen gelip başvuru formu doldurarak bilgi alınabilir. Fotoğrafsız başvuru kabul edilmemektedir. Telefonla iş hakkında bilgi verilmemektedir.
  Şahsen Görüşülecek Kişi ve Telefon : Mesut KABALCI / Şirket Müdürü (0312) 430 20 22 / (0555) 965 18 75
  Görüşme saatleri : 09:30 – 19:30
  Adres Tarifi : Kızılay göbekten Ziya Gökalp Caddesi üzerinden giderken; Mithatpaşa köprüsünün altından geçince sağdan 4. bina, Türkiye Finans ve Çağdaş Marketin tam karşısı. Kolej Semtinden gelirken Kızılay’ a doğru soldan 9. bina Çağdaş Market ve Türkiye Finans karşısı.Açık Adres : Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. Ziya Gökalp Cad. No : 28/1 06420 Kızılay/ANKARA • LAPTOP TAMİRİ 1991 KURULUŞLU TSE-HYB BELGELİ MESUT BİLGİSAYAR' DA
  1991 KURULUŞLU, TSE-HYB BELGELİ PROFOSYONEL USTASI İLE EN UYGUN FİYATLARLA LAPTOP TAMİRİ MESUT BİLGİSAYAR' DA
  FİRMAMIZ TAMİR KONUSUNDA ÖNCE KART TAMİRİ YOLUNA GİDER. TAMİR YAPILMAZ İSE KART DEĞİŞİMİ YAPAR.
  ACER, AIDATA, APPLE, ARÇELİK, ASUS, BEKO, CASPER, DATRON, DELL, ESCORD, EXPER, FUJITSU-SIEMENS, GRUNDIG, HAIER, HP, IBM, MONSTER, MSI, LENOVO, LG, PACKARD BELL, SAMSUNG, SONY, TOSHIBA, VESTEL
  LAPTOPLA İLGİLİ YAPTIĞIMIZ İŞLER :
  LAPTOP ADAPTÖR İKİNCİEL
  LAPTOP ADAPTÖR SIFIR
  LAPTOP ADAPTÖR TAMİR
  LAPTOP ANAKART İKİNCİEL
  LAPTOP ANAKART SIFIR
  LAPTOP ANAKART TAMİR
  LAPTOP ARTIRIM İKİNCİEL
  LAPTOP ARTIRIM SIFIR
  LAPTOP BATARYA İKİNCİEL
  LAPTOP BATARYA SIFIR
  LAPTOP BATARYA TAMİRİ
  LAPTOP BIOS İKİNCİEL
  LAPTOP BIOS SIFIR
  LAPTOP BIOS TAMİR
  LAPTOP CHIP İKİNCİEL
  LAPTOP CHIP SIFIR
  LAPTOP CHIP TAMİR
  LAPTOP CPU FAN İKİNCİEL
  LAPTOP CPU FAN SIFIR
  LAPTOP CPU FAN TAMİR
  LAPTOP CPU İKİNCİEL
  LAPTOP CPU SIFIR
  LAPTOP CPU TAMİR
  LAPTOP ÇANTA İKİNCİ EL
  LAPTOP ÇANTA SIFIR
  LAPTOP ÇANTA TAMİR
  LAPTOP DİSKET SÜRÜCÜ İKİNCİEL
  LAPTOP DİSKET SÜRÜCÜ SIFIR
  LAPTOP DİSKET SÜRÜCÜ TAMİR
  LAPTOP DVD CD RW İKİNCİEL
  LAPTOP DVD CD RW SIFIR
  LAPTOP DVD CD RW TAMİR
  LAPTOP DVD SSD CADDY İKİNCİEL
  LAPTOP DVD SSD CADDY SIFIR
  LAPTOP DVD SSD CADDY TAMİR
  LAPTOP EKRAN KARTI İKİNCİEL
  LAPTOP EKRAN KARTI SIFIR
  LAPTOP EKRAN KARTI TAMİR
  LAPTOP FLEXI KABLO İKİNCİEL
  LAPTOP FLEXI KABLO SIFIR
  LAPTOP FLEXI KABLO TAMİR
  LAPTOP HARDDİSK İKİNCİEL
  LAPTOP HARDDİSK SIFIR
  LAPTOP HARDDİSK TAMİR
  LAPTOP HOPERLÖR İKİNCİEL
  LAPTOP HOPERLÖR SIFIR
  LAPTOP HOPERLÖR TAMİR
  LAPTOP İÇ MALZEMELERİ
  LAPTOP INVERTÖR İKİNCİEL
  LAPTOP INVERTÖR SIFIR
  LAPTOP INVERTÖR TAMİR
  LAPTOP JACK İKİNCİEL
  LAPTOP JACK SIFIR
  LAPTOP JACK TAMİR
  LAPTOP KART OKUYUCU İKİNCİEL
  LAPTOP KART OKUYUCU SIFIR
  LAPTOP KART OKUYUCU TAMİR
  LAPTOP KASA İKİNCİEL
  LAPTOP KASA SIFIR
  LAPTOP KASA TAMİR
  LAPTOP KLAVYE İKİNCİEL
  LAPTOP KLAVYE SIFIR
  LAPTOP KLAVYE TAMİR
  LAPTOP KURULUM İKİNCİEL
  LAPTOP KURULUM SIFIR
  LAPTOP KURULUM TAMİRİ
  LAPTOP MENTEŞE İKİNCİEL
  LAPTOP MENTEŞE SIFIR
  LAPTOP MENTEŞE TAMİR
  LAPTOP MİCROFON İKİNCİEL
  LAPTOP MİCROFON SIFIR
  LAPTOP MİCROFON TAMİRİ
  LAPTOP MONİTÖR İKİNCİEL
  LAPTOP MONİTÖR SIFIR
  LAPTOP MONİTÖR TAMİR
  LAPTOP RAM İKİNCİEL
  LAPTOP RAM SIFIR
  LAPTOP RAM TAMİR
  LAPTOP SARF İKİNCİEL
  LAPTOP SARF SIFIR
  LAPTOP SARF TAMİR
  LAPTOP SATIŞ ESKİ LAPTOPUNUZU GETİRİN İKİNCİEL GÖTÜRÜN
  LAPTOP SATIŞ ESKİ LAPTOP GETİRİN SIFIRINI GÖTÜRÜN
  LAPTOP SATIŞ ESKİ HURDA BOZUK LAPTOPUNUZU GETİRİN SIFIR VEYA İKİNCİ EL
  LAPTOP SATIŞ PARÇA FİYAT LİSTESİ İKİNCİEL
  LAPTOP SATIŞ PARÇA FİYAT LİSTESİ SIFIR
  LAPTOP SATIŞ PARÇA FİYAT LİSTESİ TAMİR
  LAPTOP SATIŞ İKİNCİEL
  LAPTOP SATIŞ SIFIR
  LAPTOP SATIŞ MONSTER
  LAPTOP SATIŞ TAMİR
  LAPTOP SES KARTI İKİNCİEL
  LAPTOP SES KARTI SIFIR
  LAPTOP SES KARTI TAMİR
  LAPTOP SOĞUCU İKİNCİEL
  LAPTOP SOĞUCU SIFIR
  LAPTOP SOĞUTUCU TAMİR
  LAPTOP TOUCHPAD MOUSE İKİNCİEL
  LAPTOP TOUCHPAD MOUSE MOUSE SIFIR
  LAPTOP TOUCHPAD MOUSE TAMİR
  LAPTOP TEMİZLİK
  LAPTOP TEMİZLİK ÜRÜNLERİ İKİNCİEL
  LAPTOP TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SIFIR
  LAPTOP TEMİZLİK ÜRÜNLERİ TAMİRİ
  LAPTOP VİRUS TEMİZLİĞİ
  LAPTOP WEB CAM İKİNCİEL
  LAPTOP WEB CAM SIFIR
  LAPTOP WEB CAM TAMİR
  LAPTOP WIRELES İKİNCİEL
  LAPTOP WIRELES SIFIR
  LAPTOP WIRELES TAMİR

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar