Destek Hattı 0850 500 20 20

Oray Elektrik Dekorasyon

Oray Elektrik Dekorasyon Beyoğlu / İstanbul
Firma Hakkında
Oray Elektrik Dekorasyon

Firmamız daha önce Osmanbey Pangaltı Kurtuluş ve Feriköy bölgesinde hizmet vermekteydi. 30 yıllık tecrübe değişik mimarlarla çok sayıda projede bulunmuş ve uygulamıştır.
Firmamız giyim mağazaları, banka şubeleri, apartman dairelerinin tadilatı, tekstil mağazalarının tadilatı, villa tadilatı, elektrik, su tesisatı, bilgisayar ağı ve telefon santrali kurulumu da yapmaktadır. Kırım işleri, alçıpan ve duvar örme işleri, boya işleri, çatı tamir işleri, demir doğrama ferforje işleri, merdiven korkulukları küpeşte, alüminyum merdiven korkuluğu, bağlı olduğumuz mimarların projelerini hayata geçirmek, pvc doğrama, mutfak - banyo dolapları, seramik işleri, parke işleri gibi işler firma bünyesinde yapılmaktadır.
Kısacası eviniz ve iş yeriniz için istediğiniz tüm tadilat işleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ayrıca DUFY Gömlek mağazalarını neredeyse tüm Türkiye de bizler yaptık. Antalya, Bursa, Gaziantep, Konya, İstanbul, Ankara, Kocaeli ve diğer şubeleri ile.

Referans İşler
  • Alçıpan asma tavan projemiz.

  • Salon tavan dekorasyonu alçıpan asma tavan yapımı

  • Mutfak yapımı

  • Villa banyo tadilatı yeniden yapımı

  • Dufy gömlek mağazaları yapımı. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli, Konya, Gaziantep vb.

  • DEĞİŞİK MİMARLARLA ÇOK SAYIDA MİMARİ PROJEDE UYGULANMIŞ OLUP FİRMAMIZ GİYİM MAĞAZALARI, BANKA ŞUBELERİ VİLLA DAİRE APARTMAN GİBİ MEKANLARIN KIRIM YIKIM İŞİNDEN BAŞLAYARAK KABA İNŞAATLAR DAHİL SU TESİSATI ELEKTRİK TESİSATI BİLGİSAYAR VE TELEFON AĞI ALARM VE KAMERA SİSTEMLERİ AYDINLATMA SİSTEMLERİ SERAMİK AMERİKAN KAPI DEMİR DOĞRAMA FERFORJE PVC DOĞRAMA ÇATI YAPIMI VE ONARIMI BOYA GİBİ İŞLERİ FİRMAMIZ BÜNYESİNDE YAPMAKTAYIZ. İSTENİRSE MİMARİ PROJELENDİRME VE UYGULAMA GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR. İSTANBUL'UN HER BÖLGESİNE SERVİS İMKANIMIZ VARDIR.

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar