Destek Hattı 0850 500 20 20

Parlak Temizlik

Parlak Temizlik Kadıköy / İstanbul
Hizmet Verilen İş Kategorileri
Firma Hakkında
Parlak Temizlik

Ofis Temizliği
Dış Cephe ve Cam Temizliği
Dağcı Sistemi ile Cam Temizliği
Cam Temizliği
Bina Temizliği
Site Temizlik Hizmetleri
Fuar Alanı ve Stand Temizliği
Yangın ve Su Basması Sonrası Temizlik
Endüstriyel Temizlik Hizmetleri
Zemin Cilalama Hizmetleri
Yalı, Villa Ve Köşk Temizliği
İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

Hakkımızda;

Uzun sürelerden bu yana temizlik sektöründe hizmet vermekteyiz. Türkiye'nin gelişen ekonomisinin getirdiği daha fazla rekabet ortamına ayak uyduran PARLAK TEMİZLİK, yeni ve daha modern çalışma metotları ile geniş bir hizmet yelpazesi oluşturmuştur.

Asıl hedefimiz Türkiye'deki temizlik hizmeti sektörüne tamamen yeni bir yaklaşım getirmektir.

Daha iyi çalışma metotları, daha iyi personel seçimi ile; yapılan işleri, kullanılan malzeme, ekipman kalitesini daha iyi kontrol ederek müşterileriyle daha iyi diyalog sağlamaktadır.

Hizmetlerimizi verimli ve güvenilir bir şekilde yerine getirerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tüm modern teknoloji ve metotları içeren imkânlarını kullanarak; hastane, okul, rezidans, fabrika, bina, restaurant, ev ve ofislerde müşterilerinin zaman ve enerjilerini asıl faaliyet konularına ayırmalarına yardımcı olacak bir hizmet verebilmektir.

Hizmet çeşitliliği içerisinde müşteri beklentisi olan profesyonellik, güvenilirlik ve dikkatli çalışma ilkelerimiz değişmez.

İyi bildiğimiz ve uzmanlaştığımız konular ile müşterilerimizin "en iyi hizmeti" elde etmelerine yardımcı olmaktır.

Özellikle iş çevrelerinde sunduğumuz paket plan doğrultusunda kurumumuzdan beklenen hijyen unsurunu ön planda tutmaktayız.

Güvenirlilik ve müşteri hak ve hukukuna saygı göstererek ve araç ve gereçlere azami dikkat göstererek, gerek periyodik gerekse sürekli olarak sunduğumuz bu paket hizmetler doğrultusunda, çalışma yaptığımız firmaların memnun kalması bizlere gurur kaynağı olmaktadır.

Firmamı teknolojiyi insanın sağlığına ve rahatına hizmet edecek bir şekilde insan verimliliğini ve memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartma ve insana hizmet ederken doğaya saygılı olma bilincini önemseyen bir yapıdadır.

Saygılarımızla,

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar