Destek Hattı 0850 500 20 20

Rms Endüstriyel Mutfak

Rms Endüstriyel Mutfak Yenimahalle / Ankara
Hizmet Verilen İş Kategorileri
Firma Hakkında
Rms Endüstriyel Mutfak

İMALAT-SATIŞ endüstriyel mutfak ve ekipmanları, döner ocakları, benmari, yer ocakları, hazırlık tezgahları, poletilen tezgazlar, pide fırınları, pasta börek fırını, bazlama ocakları, buz dolapları, davlumbaz, bulaşık yıkama eviyeler, imalatı ve montajı gerçekleştirilir.

Ürünlerimiz;
Balık Tezgahları
Bulaşık Üniteleri
Çöp Kovaları
Fast Food - Kafe - Bar
Fırınlar
Hastane Üniteleri
Hazırlık Makineleri
Hazırlık Üniteleri
Pişiriciler
Servis Üniteleri
Soğutucular

Hakkımızda;

Firmamız 2000 yılından beri Otel, Bar, Restaurant, Fast Food, Kafeterya, Pastane, Sosyal Tesisler, Hastane, Fabrika, Gemi, Laborotuar, ArGe Departmanları ve Buzhanelere Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ve yardımcı malzemeler tedarik etmektedir. Kalite, Estetik ve uygun maliyetli çözümleri bir arada sunan firmamız, her çapta projeyi başarıyla sonuçlandırabilecek üretim ve tasarım olanaklarına sahiptir.

Ürünlerimiz arasında Açık Büfe, Pişirme Üniteleri, Kafeterya Üniteleri, Servis Üniteleri, Hazırlık Üniteleri, Mutfak Makineleri, Soğutma Üniteleri, Pişirme / Servis Ekipmanları ve Sahra Mutfağı sayılabilir.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız, yakın bir süredir bu sektörde çalışmalarını sürdüren uzman ekibi ile birlikte her zaman daha iyisini, daha mükemmelini sunma gayreti içindedir.

Güvence Kalite ve kısa zaman da doğru iş istiyorsanız ....
Firmamız sizler için en iyisini yapmaya hazır ...!

Referans İşler
  • Mutfak dolapları

  • Restoran tezgahı

  • yemek servis standı

  • döner tezgahı

  • Pasta dolabı

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar