Destek Hattı 0850 500 20 20

Samat Ahşap Dekorasyon

Samat Ahşap Dekorasyon Üsküdar / İstanbul
Firma Hakkında
Samat Ahşap Dekorasyon

Mobilya ve dekorasyon sektöründe 20 senedir hizmet veren ve saygın bir yer edinmiş, tescilli SAMAT YAPI olarak faaliyet alanımıza her geçen gün bir yenisini ekleyerek, tüm hizmet ve deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşmak, sektörde öncü, kalıcı ve ilk tercih edilen olmak şirketimizin temel hedefidir.

SAMAT YAPI ürünlerinde daima ön planda olan estetik ve kalite anlayışını ve usta ellerin becerisi ile harmanlayarak geleceğe taşımaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını benimsemiş olan SAMAT YAPI, ham madde tedarikinden nihai tüketicinin ürünü kullanımına kadar devam eden süreçte, yeni teknolojiyi geleneksel üretim süreçleri ile birleştirerek, kaliteli ürün kullanımını bir yaşam biçimine dönüştürmeyi hedef seçmiştir.

Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen SAMAT YAPI; müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutup, değişen şartlara ve pazar koşullarına hızla uyum sağlayıp, projeleri kusursuz ve zamanında yerine getirmektedir.

İlkemiz; yüksek kalite, uygun fiyat, güvenilirlik, hızlı hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyetidir.
Verdiğimiz diğer hizmetler; Komple iç mimari işleri, granit mermer satış ve satış sonrası uygulama, bahçe mermer, granit, saksı uygulamaları ile bahçe peyzajı, komple bahçe düzenleme, mutfak tezgahı gibi tüm iç dış mekan dekorasyon hizmeti de vermekteyiz.

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar