Destek Hattı 0850 500 20 20

Tempa Reklam

Tempa Reklam Ataşehir / İstanbul
Hizmet Verilen İş Kategorileri
Firma Hakkında
Tempa Reklam

Müşteri ilişkilerimizde doğruluk ve verilen sözlerin zamanında yerine getirilmesini ilke edinmenin karşılığını her zaman gördük görmeye devam edeceğiz!

DEGRADE TASARIM İlk adımda yanınızda!
Markanızın kurumsal kimlik ile başlayan tanıtım adımında size firmanızı sektörünüzü en iyi şekilde ifade edebilecek logo ve tüm kurumsal belgelerinizi hazırlıyoruz.

DEGRADE TASARIM Ürünlerinizin tanıtımında yanınızda!
Ürünlerinizin “iyi fotoğraf sattırır” düşüncesini benimseyerek uygun konsept ve kurgulama ile profesyonel fotoğraf ve tanıtım filmi çekimlerini yapıyoruz. Sosyal medya ve web sitenizde kullanılabilir formlarda çekim sonrası montaj ve kurgusu hazır halde teslim ediyoruz

DEGRADE TASARIM Sosyal medyada yanınızda!
Günümüz teknolojisinde yeni bir pazar haline gelen instagram facebook youtube gibi ürün ve firma tanıtımı yapılabilen sosyal medya alanlarında yanınızdayız
Gerek müşteri takibinizi gerekse fotoğraf ve video paylaşımlarınızı beklentileriniz doğrultusunda profesyonel anlamda yapıyoruz.

DEGRADE TASARIM Medya üretiminde yanınızda!
Kartvizitiniz kimliğinizdir; tasarımınız dijital ortamda sizi tatmin etse de baskıya alınırken doğru kağıt türü kalınlık, gofraj ve lak gibi efektlerde sizi ve firmanızı temsil etmelidir. Matbaa baskılarının yanısıra az tirajlı dijital baskılarınızda doğru renk ve ekonomik çözümlerle size hızı kaliteyi birlikte sunuyoruz.

DEGRADE TASARIM Geniş ebat dijital baskıda yanınızda!
İç mekanda kullanılan poster folyo kanvas ve durotrans gibi metaryallere Greenguard sertifikalı boya kullanılarak hızlı ekonomik kokusuz hem de yüksek kaliteli baskı çözümleri sunuyoruz. Bir a5 den 150x500cm e kadar aynı kalitede baskılarımızla ihtiyaçlarınıza çözüm oluyoruz.
Outdoor baskılarınızda yurtdışında birçok ülkede kullanımı yasaklanan Solvent boyaların yerine daha sağlıklı düşük maliyetli ve 5 yıla kadar solmama garantisi verilebilen UV Makinalar kullanmaktayız. Bu sayede araç kaplamadan çephe giydirmeye inşaat parapet uygulamalarına kadar pek çok açık hava reklamlarında müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmaktayız.

DEGRADE TASARIM Açık hava reklamlarında yanınızda!
Firmanızın hey yerde görünürlüğünü arttırırken sizinleyiz. Çatı tabelaları otoyol totemleri kule vinç kuyruk tabelalarının yanısıra mağaza ve ofislerinizde kullanılabilecek sizi en iyi şekilde anlatan tabelaların üretimini temiz ve hızlı işçilik ile sunuyoruz. Paslanmaz Alüminyum ve pleksi malzemelerini gelişen teknolojiyi takip ederek profesyonel makine parkurumuz ile en hassas şekilde işliyoruz.

DEGRADE TASARIM Tüm organizasyonlarda yanınızda!
Katılacağınız tanıtım organizasyonlarında Roll-up Xbanner Örümcek stand gibi tüm diaplay ürünlerinin yanında ahşap stand üretimi pleksi paslanmaz gibi şık metaryellerle dikkat çekmenizi sağlıyoruz.
Hızla gelişen sektörün gereklilikleri ve teknoloji desteği ile siz değerli müşterilerimize yaratıcı tasarımlar, kaliteli ürünler, kaliteli baskılar, hızlı teslimat ve profesyonel montaj ekibi ile mutlu etmeye, ve her geçen gün olumlu referanslar elde etmeye devam ediyoruz.
DEGRADE TASARIM olarak, yola çıktığımız ilk günden bu güne; iletişim çözümleri konusunda işin mutfağında hizmet veriyoruz. İş ortaklarımızı dinliyor, anlıyor, ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunuyoruz.
İyi fikirleri estetik ve günün trendleriyle birlikte markanıza değer katmak için işliyoruz.

Hedefimiz, yeni yatırımlarla Ulusal ve Uluslararası markalara hizmet vermeye devam etmektir.

Saygılarımla...

Referans İşler
 • NİŞANTEPE kompozit cephe giydirme ve pleksi kutu harf tabela

 • MADO tanıtım standı

 • MADO ayaklı görsel pano

 • MADO araç kaplama

 • GOLD BİLGİSAYAR cephe giydirme ve alüminyum tabela

 • ASFA EĞİTİM KURUMLARI bina cephe giydirme

 • ASFA eğitim kurumları pleksi kutu harf çatı tabelası

 • ATLANTİS OYUN PARKI RGB animasyon kartlı nokta ledli alümimyum posterlik

 • ATLASPARK AVM vinly mağaza kapatma

 • ATLASPAK AVM mağaza kapatma folyo giydirme

 • en direk aydınlatmalı paslanmaz kutu harf çalışması

 • acıbadem aplus cafele3rin menüboard çalışmaları 5mm forex üzeri folyo baskı

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar