Destek Hattı 0850 500 20 20

Tuğçem Temizlik

Tuğçem Temizlik Çankaya / Ankara
Hizmet Verilen İş Kategorileri
Firma Hakkında
Tuğçem Temizlik

Tuğçem Temizlik; müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini siz değerli müşterilemizin güveniyle büyümektedir. Sadece temizlik hizmeti vermektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Tuğçem Temizlik, alanında “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir.

Tuğçem Temizlik müşterilerimize günümüzün modern ve hijyenik ürün ve araçlarını kullanarak dinamik,bilgili kadromuzla hizmet vermeye devam etmektedir. Doğaya ve çevreye zarar vermeden faaliyet gösterme gibi amaçlar edinmiş ve bunlardan asla taviz vermemiştir.

Personel bir firmanın her şeyidir; İşi gerçekleştiren, fark yaratan, neyin nasıl olacağına karar veren ve kendini müşteri yerine koyan kişidir. Personel; tedarikçiler, organizasyon ve müşteriler arasındaki ilişkileri sağlayan ve firmanın bütün prosedürlerinin en can alıcı noktasında duran kişidir.
Halı Yıkama;
Ev ve is yerinizdeki halıların temizliği ve yıkaması hijyenik olarak yapılmaktadır. Katlanabilir halılarınız, duvardan duvara halınız ve halıflex yıkaması, temizlik tarafından memnuniyetle yapılmaktadır.
Ofis Temizliği;
Ev ve is yerlerinizde ihtiyacınız olan genel temizlik hizmetini, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, hijyenik bir şeklide yapmaktayız.
Ayrıca Tuğçem Temizlik haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar