Destek Hattı 0850 500 20 20

Tuğra Çatı

Tuğra Çatı Pendik / İstanbul
Hizmet Verilen İş Kategorileri
Firma Hakkında
Tuğra Çatı

2002 yılında faaliyetine başlayan firmamız, dinamik yapısı, yaratıcı ve tecrübeli kadrosu ile çok kısa zamanda sektörde etkin bir yer edinmiştir.
Firmamız projelerinde özenli çalışmayı ivedi olarak gerçekleştirebilen hizmet anlayışı ile sizlere layık olmaya çalışmaktadır. Ayrıca iç ve dış piyasalarda araştırmacı ruhu ile yeni oluşumları bünyesinde toplayarak başarılar elde etmektedir.
Tuğra Çatı & Dekorasyon olarak ilkemiz, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.
Tüm çatı ile ilgili işleri yapmaktayız. Membran, şıngıl, sürme, yalıtımı dahil işçiliklerimiz garantilidir.
Hizmetlerimiz, hızlı bir yapılaşmanın ülkemizde yapılan yeni projeler ile bilgi ve ürün eksikliğinden çabuk yıpranan eski yapı tadilatlarını kapsamaktadır. Uzman kadromuzla gerek yeni projelerde, gerekse eski yapı tadilatlarında doğru malzeme seçimi ve kaliteli uygulama ile kesin garantili çözümler sunmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.
Çatı Market İşi yalnızca masa başında değil, her türlü mevsim koşullarında ve doğrudan uygulama sahasında takip ederek, ekip çalışmasının başarıya ulaşacağına inanan bir anlayışa sahiptir. Takip edilen yol; uygulamayı birebir kontrol etmek, tatbik edilen çatı ve cephenin bütüne uyumunu sağlamak ve her geçen gün kendini yenilemektedir.

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar