Destek Hattı 0850 500 20 20

Uğra Oto Kiralama

Uğra Oto Kiralama Çankaya / Ankara
Hizmet Verilen İş Kategorileri
Firma Hakkında
Uğra Oto Kiralama

Uğra Oto Kiralama , 2008 yılından günümüze Ankara ve Ankara’nın tüm ilçelerine geniş ve genç araç filosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Hizmet sunduğu süre içerisinde birçok büyük marka, dernekler, vakıflar ve kamu kurumlarıyla çalışarak deneyim ve hizmet standartlarını devamlı yükseltmiştir.
Deneyimlerini , güvenli ve hızlı bir hizmetle birleştiren Uğra Oto Kiralama , yurtdışından Türkiye’ye gelen müşterilerine verdiği hizmet kalitesini yurtiçinde de güvenle ve huzurla yolculuk yapmak isteyen müşterilerine de sunmaktadır. Uğra Oto Kiralama , 5 yıldır tüm araç kiralama hizmetlerini “önce müşteri memnuniyeti” anlayışıyla sunmaktadır.
Müşterilerinin ihtiyaçları ölçüsünde aradıkları hizmeti en kısa sürede ve en etkili şekilde sunmayı görev edinmiştir. Uğra Oto Kiralama müşterilerine sunduğu bu hizmetler arasında güvenlik her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle kiralamaya sunulan tüm araçların periyodik bakımları büyük bir titizlikle takip edilmekte tüm araçlar her kiralama sonrası kontrolden geçirilmekte ve en küçük ayrıntısına kadar incelenerek bir sonraki müşterisine hazırlanmaktadır. Ayrıca araçların hijyenik temizliği düzenli olarak yapılmaktadır.
Uğra Oto Kiralama sektöründe farklı kılan bu özenli yaklaşım müşterileri tarafından çok iyi bilinmekte ve Uğra Oto Kiralama nın tercih edilmesini sağlamaktadır.

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar