Destek Hattı 0850 500 20 20

Vektörel Reklam

Vektörel Reklam Maltepe / İstanbul
Hizmet Verilen İş Kategorileri
Firma Hakkında
Vektörel Reklam

iş tecrübemiz ve yüksek iş ahlakımız ile Hira Reklam adı altında, reklam sektöründe tasarım,imalat,montaj ve montaj sonrası bakım ana başlıklarında faliyet göstermek üzere kurulduk. Hira Reklam olarak,her şirketin kurumsal kimliğine uygun ve vizyonunu en iyi şekilde ifade edebilen görsel Ürünler Tasarlayıp Üretmekteyiz.Bu projeleri olustururken müşterilerimize en kaliteli ve en hesaplı çözümleri, en kısa sürede sunmayı ilke edindik.

Hira Reklam sektöre olan Saygısını daima korumuş ve bunu yatırımlarıyla desteklemiştir.

• Hira Reklam Özel Hizmetler
Kurumsal kimlik çalışmaları,firmaya özel tasarımlar ve uygulamalar

• Hira Reklam Reklam Panoları
Işıklı ve ışıksız reklam panoları,dijital baskı reklam panoları,totem ve kaideler.

• Hira Reklam Kutu Harf Uygulamaları
Paslanmaz,Pleksi ve alüminyum kutu harf,neon aydınlatmalı reklam panoları,ledli reklam panoları

• Hira Reklam Dijital Baskı
Dijital baskı, araç kaplama,folyo ve one wan vision uygulamaları,dijital baskı vinily ve mesh germe, cephe ve bina giydirmeleri.

• Hira Reklam Diger Uygulamalar
Yönlendirme sistemleri,isimlikler,stickerlar,dön kart ve fotobloklar,dekota uygulamaları,poster ve megabordlar,iç mekan stand uygulamaları

Hira Reklam Tasarımdan,imalata kadar ürünlerimiz,çözümlerimiz, satış sonrası bakım hizmetlerimizle.Sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak, müşterilerimiz için değer oluşturan bir firma olmak.
Tabela Yapımı, vinil ve mesh germe tabelalar, one way vision, dijital baskı ve araç kaplamalar, broşürlükler, standlar, alüminyum çerçeveler,fuar sistemleri,kapı isim ve yönlendirme tabelaları kutu harf tabela, alüminyum ve paslanmaz harf tabela, neon aydınlatmalı tabela, yol ve çatı yönlendirme tabelaları, pleksi tabelalar, totem tabelalar, ışıklı tabelalar, ışıksız tabelalar(vb.) hakkında aklınıza takılan tüm soruları [email protected] amail atabilir müşteri hizmetleri departmanımıza göbderebilirsiniz.

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar