Destek Hattı 0850 500 20 20

Vuslat Spa

Vuslat Spa Ümraniye / İstanbul
Hizmet Verilen İş Kategorileri
Firma Hakkında
Vuslat Spa

Vuslat spa 2006 yılından beri elektrik, elektronik Tuz odası ahşap sauna ağırlıklı olarak hamam, buhar odası, havuz üretimi işlerinde projelendirme ve imalat yapmaktadır.

Konusunun uzman ekibi ile bugüne kadar hep en iyiyi en uygun fiyata kullanıcılarımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Yapılan işlerde kaliteden ödün vermeyen vuslat teknik, içinde bulunduğu camianın ana görevinin, insan yaşamının kalitesini ve süresini arttırmak olduğunun bilinciyle en son teknolojilerin kullanıcılarına ulaştırılması, kullanılması ve yaygınlaşması için devamlı bir arayış içinde olmuştur. Bu arayışın sonucunda Himalaya tuz ürünlerininde ithalatını yaparak sizlere daha ekonomik çözümler sunmanın arayışına devam etmektedir.

Vuslat Spa;
Siz Müşterilerimizle Koordineli Bir Şekilde Çalışarak Tasarımlarını Sizlerin İstek Ve Gereksinimleri Doğrultusunda Estetik, Doğal, Çağdaş Fonksiyonel Ve Bütçenize Uygun Olarak Oluşturmayı Amaçlar...
Seçkin Çalışan Kadrosu İle Gerek Projelerde Gerekse Bireysel İşlerde Teknolojiyi Ve Sektörel Gelişimleri Takip Ederek En İyi Hizmeti Sunmaktadır

Tuz odası Buhar odası ve sauna Konusunda Son Derece Tecrübeli Bir Firma Olan Vuslat Spa İstekleriniz Doğrultusunda Sizlerle Hareket Eder Ve En İyisini Yapar.

Neden Biz?
İşletmenize değer katan mekanların tüm detaylarını, profesyonel bir yaklaşım ile uygulanabilir, ergonomik ve estetik değerler doğrultusunda çözüyoruz
Doğru bir altyapı ve imalat detayları,proje aşamasında tüm mühendislik disiplinleri ile birlikte düşünülerek harmanlamaktadır. Malzeme seçimleri de yapılarak uygulama aşamasında izlenecek yol ,tüm yönleri ile belirlendikten sonra,kalabalıktan ve gereksiz detaylardan arınmış olarak işçiliğin ve kalitenin sanata dönüştüğü bir uygulama anlayışı ile hayata geçirmekteyiz.

Hayalimiz
Asıl amacımız sadece hizmet değil, hayallerinizi hayalimiz yapmak. Gücümüz; hayal gücünüz. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmeyen olacaktır.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan vuslat spa, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Referans İşler
  • istanbul şeker otel

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar