Destek Hattı 0850 500 20 20

Yılmaz Halı Yıkama

Yılmaz Halı Yıkama Sultangazi / İstanbul
Hizmet Verilen İş Kategorileri
Firma Hakkında
Yılmaz Halı Yıkama

YILMAZ HALI YIKAMA ...
... 1976 YILINDA GAZİOSMANPAŞA BÖLGESINDE KURULMUŞTUR. İSTANBUL'DA KURULAN İLK HALI YIKAMA FİRMALARINDAN BİRTANESIDİR.
FİRMAMIZIN KURULUŞ AMACI HALI DOKUMA ATÖLYELERİNDE DOKUNAN YENİ HALILARIN 8 AŞAMALI YIKAMA İŞLEMİNİ YERİNE GETİRMEK VE YIKAMA AŞAMALARINI TAMAMLAYIP SATIŞA HAZIR HALE GETİRMEK AMACI İLE KURULMUŞTUR.
2000 YILINDAN İTİBAREN BİREYSEL MÜŞTERİLERDEN GELEN TALEPLER DOĞRULTUSUNDA EVLERDEN HALI ALIMINA BAŞLAMIŞ VE KALİTEYİ, HİJYENİ TÜM MÜŞTERILERINE SUNMAYI KENDiNE AMAÇ EDİNMİŞTİR.
2005 YILI İLE TÜRKİYEDE HALI YIKAMA SEKTÖRÜNÜN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAMIŞ VE TÜRKİYEYE İLK HALI YIKAMA MAKINASNI İSPANYADAN GETiRMIŞ VE SEKTÖRE ÖNCÜLÜK ETMİŞTİR. HALEN HALI YIKAMA FİRMALARININ ÖRNEK ALDIĞI VE ULAŞMAK İSTEDIĞİ TEKNOLOJİ VE HIZMETİ BÜNYESINDE BARINDIRMAKTADIR.
ŞU ANDA FİRMAMIZIN TOPLAMA DAĞITIM MERKEZI SULTANGAZİ BOLGESİNDEDİR. İSTANBULDA TOPLADIĞIMIZ BÜTÜN HALILARI BURADAKI DEPOMUZDAN SEVK EDIYORUZ.
BURADAKİ DEPOMUZDAN SEVK EDİYORUZ. YILMAZ HALI YIKAMA OLARAK 2013 YILINDA İNŞAATINI TAMAMLADIĞIMIZ YENİ FABRİKAMIZ 6500M2 LİK BİR ALANA KURULMUŞ VE BÜTÜN MAKINA TECZİZATLARINI TSE'NİN BELIRLEMIŞ OLDUĞU STANDARTLARIN ÜZERINDE BİR HALI YIKAMA PARKURU KURARAK ÇATALCA BÖLGESİNDE FAALİYETTE GEÇMİŞTİR.
İSTANBUL İÇİNDE KURULU FİRMALARIN %80'İNIN KURUTMA TESİSİS BULUNMAMAKTADIR. BU FİRMALAR HALILARINIZI DIŞ ORTAMDA İSTANBULUN KİRLİ VE TOZLU HAVASINDA SAĞLIKSIZ BİR ŞEKİLDE KURUTMAKTADIR. YIKAMA SİSTEMLERİDE İLKEL YÖNTEMLERLE YAPILMAKDADIR.

SAĞLIĞINIZ İÇİN BİZİ TERCİH EDİN.

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar