Destek Hattı 0850 500 20 20

Zorlu İnşaat

Zorlu İnşaat Sancaktepe / İstanbul
Hizmet Verilen İş Kategorileri
Firma Hakkında
Zorlu İnşaat

Hizmet verdiğimiz bazı işleri alt kısımda sıraladık buna ek olarak, (Alçıpan, Asma Tavan, Kartonpiyer, Bölme Duvar, Cam Duvar, Çephe Panel Kaplama, Çatı Panel Kaplama,)
Çatı Tadilatı
Çatı İzolasyonu
Kiremit Çatı Uygulamaları
Mebran Çatı Uygulamaları
Shingle Çatı Uygulamaları
Onduline Çatı Uygulamaları
Ahşap Çatı Uygulamaları
Pergole Çatı Uygulamaları
Kamelya Çatı Uygulamaları
Çatı Aktarımı
Çatı Isı Yalıtımı
Gizli Dere İzolasyonu
Açık Dere Değişimi
Çatı Altı Cam Yünü Serimi

Hakkımızda;

ZORLU İNŞAAT, deneyimli uzman kadrosu ile çatı tamiri, çatı kaplama, sıfır çatı yapımı, sektörünün önde gelen firmalardan biri durumundadır. Hizmette sağladığı kalite, sürdürdüğü araştırma ve geliştirme çalışmaları ve ticari itibarı ile alanında hizmet yönünden liderlik konumunu kazanmış bir firmadır. 1996 yılında kurulmuş olan ve İstanbul Sancaktepe’de faaliyetini sürdüren ZORLU İNŞAAT. ayrıca geniş ürün yelpazesini de sizlere sunmaktadır.

ZORLU İNŞAAT, sağladığı hizmetleri, yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve ticari ahlakı ile pekiştirmiştir. Kendi geliştirdiği yöntemler doğrultusunda verdiği hizmetleri, uzmanı olduğu birçok konuda da hizmetlerini sürdürmektedir. Kuruluşundan bu yana ZORLU İNŞAAT.’nin kendi tasarım ve üretim yöntemlerini geliştirerek, iç ve dış pazarda kaliteli, güvenilir ve rekabetçi yerini korumak ve geliştirmek olmuştur.

Yılların birikimi, ZORLU İNŞAAT‘ın çok sayıda büyük yatırım projelerinde yer almasını sağlamıştır. Bunlardan bazılar (Olimpiyat Stadı, Konya Mevlana Kültür Merkezi, Lileburgaz Danone Sabancı Fabrikası iç ve dış kapkalama,) gibi bir çok büyük kuruluşlara hizmet veren ve projelere imza atan bir köklü firmadır. Geçmişte yapılan işler, halen yapılmakta olan ve ileride yapılması hedef alınan işler için en büyük teminatımızdır.

Aynı Kategoride İş Yapan Diğer Ustalar