Destek Hattı 0850 500 20 20

Yardim

İş Talebi Oluşturma

Sitemize kullanıcı üyeliği hesabı bulunan tüm üyelerimiz ücretsiz ilan ekleyebilirler.
Kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak sitemize giriş yaptığınızda soldaki Hesabım menüsünde yer alan Yeni İş Talebi Oluştur linkine tıklayarak ilan ekleme işlemine başlayabilirsiniz.

İlan ekleme işlemi 3 sayfada tamamlanır.

İlk sayfada hizmet talebinde bulunduğunuz iş kategorisinin seçimi yapılır. Daha sonra işin adı ve yaptırılacak işe ait talep edilen tüm hizmetler detaylı bir şekilde açıklanır. Bu bölüme girilecek bilgilerin tam ve eksiksiz olması önemlidir. Sitemize kayıtlı olan usta üyeler, tarafınızdan yazılacak detaylar bölümündeki açıklamalara göre fiyat etkliflerini ileteceklerdir. Verilen teklifler sadece bu bölümde yazdığınız açıklamaları kapsayabilir. Bunun dışında olabilecek ekstra talepler için ustalar ek ücret talep edebilirler.

Açıklamaların tamamlanmasından sonra, ödenecek maksimum bütçe, ilan yayın süresi, yapılacak işle ilgili resimler ve iletişim bilgileri tanımlanır.

İkinci sayfada ilanınızla ilgili ek özellikler seçebilirsiniz. Ek özellikler, ilanınızın daha fazla usta tarafından incelenmesine ve daha fazla alternatif teklif almanıza olanak sağlar. Ayrıca mail adresinize yapılan ücretsiz bildirimlerin SMS yolu ile cep telefonunuza ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu aşamada herhangi bir ek özellik seçimi yapılması halinde ödeme sayfasına yönlendirme yapılacaktır.

Üçüncü sayfada sistem tarafından ilanınız için oluşturulan numara görüntülenir ve ilan ekleme süreci tamamlanmış olur. Bu aşamadan sonra eklediğiniz ilan ustaiste.com moderatörleri tarafından incelenerek onaylanacaktır. Bu süreci dikkate alarak sitemizde dilediğiniz miktarda ücretsiz ilan oluşturabilirsiniz.