Destek Hattı 0850 500 20 20

Yardim

Puan ve Yorum

Teklifi onaylayarak hizmet talebinde bulunduğunuz usta üyeye puan ve yorum verebilirsiniz.
Vereceğiniz puanlamalar sizden sonra hizmet alacak diğer kullanıcılara fikir verecek, ayrıca hizmet veren usta üyelerde vermiş olduğu hizmeti değerlendirmiş olacaklardır.
ustaiste.com tüm işlemlerin sonunda puan ve yorum işleminin yapılmasını önermektedir.

Puan ve yorum hakkınızı kullanmak için Sonuçlanan İlanlar sayfasında yer alan ilan satırındaki Puan & Yorum linke tıklayınız.
Açılan sayfada Kalite, Zamanlama ve İletişim kategorilerinde puan verip, yorumunuzu ekleyebilirsiniz.

Yaptığınız yorum ve puanlar ustaların üye profil sayfasındada görüntülenecektir.
Aşağıda tanımlanan şekilde yazılmış yorumlar, yorum hakkının kötüye kullanıldığı için kaldırılabilir. Bu şartlar haricindeki yorumlar kaldırılmaz.
1) ustaiste.com'a dava konusu olan bir yorumun iftira, karalama, onur kırıcı ve yasadışı olduğu yönünde bir mahkeme kararının sunulması.
2) Genel ahlaka aykırı, kişilik haklarını rencide eden, eleştiri sınırını aşan ifadelerle karşı tarafı küçük düşürücü ifadeler içeren yorumlar.
3) Küfür, müstehcen sözler ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar Yalancı, sahtekar, üçkağıtçı gibi kışkırtıcı ve tahrik edici bir dil kullanılmamalıdır.
4) Yorum verilen kullanıcının ustaiste.com'un tüm kullanıcılarına açık bilgileri haricindeki kişisel bilgilerini, kimliğini, telefonunu, e-posta adresini vb. içeren yorumlar.
5) ustaiste.com'a, yanlış ve sahte kullanıcı bilgisi vermiş olan kişilerin yorumları.

Eğer, bu şartların birini veya birkaçını taşıyan nitelikte bir yorum aldıysanız ustaiste.com Destek Hattı ile irtibata geçip, durumun incelenmesini talep edebilirsiniz. Konu değerlendirildikten sonra, uygun görülürse yorum kaldırılacaktır.